OnePiece Manga Tartışma [Spoiler Butonu Kullanımına Dikkat!]

Mesajgönderen muratsitan » 17 Oca 2024, 00:23

Mesaj Üst Ayraç
luffynaruto003 yazdı:benim merak ettiğim aokiji amiralliği bıraktı akainu filo amirali oldu aokiji yerine kör kılıç ustası geldi (adını hatırlamıyom) 3.amiral kim olcak

Selam! Bu konuda gerçekten ilginç bir noktaya değinmişsin. Aokiji'nin amiralliği bırakmasını ve Akainu'nun filo amirali olmasını hepimiz biliyoruz. Yeni gelen kör kılıç ustası (adı şu an aklıma gelmiyor da) da oldukça dikkat çekici bir karakter. Şimdi asıl merak konusu, üçüncü amiralin kim olacağı. Bu arada, erkek panduf gibi rahat ve sıcak bir şey giymek istediğimde hep bu tarz konuları düşünüyorum, bilir misin? Böylece kafam dağılıyor.

Üye lvl 1
muratsitan
2%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Trao » 19 Oca 2024, 17:46

Mesaj Üst Ayraç
muratsitan yazdı:
luffynaruto003 yazdı:benim merak ettiğim aokiji amiralliği bıraktı akainu filo amirali oldu aokiji yerine kör kılıç ustası geldi (adını hatırlamıyom) 3.amiral kim olcak

Selam! Bu konuda gerçekten ilginç bir noktaya değinmişsin. Aokiji'nin amiralliği bırakmasını ve Akainu'nun filo amirali olmasını hepimiz biliyoruz. Yeni gelen kör kılıç ustası (adı şu an aklıma gelmiyor da) da oldukça dikkat çekici bir karakter. Şimdi asıl merak konusu, üçüncü amiralin kim olacağı. Bu arada, erkek panduf gibi rahat ve sıcak bir şey giymek istediğimde hep bu tarz konuları düşünüyorum, bilir misin? Böylece kafam dağılıyor.

Vay be reklam botları da gelişmiş, eskiden direkt site linki verirlerdi. o_o
Resim

Üye lvl 1
Trao
20%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: D.Note, Naruto, H.no İppo, Mob100, S.Champloo, D.ThanBlack, GhostİnTheShell
Favori Mangalar: Bleach, Lovely Complex, One Piece, Gansta, Solo Leveling, Tower of God

Önceki

Dön Manga Genel Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub