AnimeDensetsu geliyor ( eski animeshowtime :)

Mesajgönderen BOSS » 19 Nis 2020, 04:48

Mesaj Üst Ayraç
arkadaşlar merhaba 2010 yıllarında  ''animeshowtime'' adıyla birçok anime severle beraber olmuştuk (daha sonraları kişisel sebeplerden kapatmak durumunda kalmıştım),şimdi ise animedensetsu olarak karşınızdayız.Eskilerden hatırlayanlarınız olabilir sizleri yeniden aramızda görmek isteriz.

Siteye Git

çevirisini ve fansubunu yaptığımız birkaç seri 

Sacred Seven

Wallflower

Shinkyoku Soukai Polyphonica

serileri kısa sürede düzenleyip tekrar yükleyeceğiz

pek bi fansub çalışmamız olmadı ancak , o dönemde telefonların hertür videoyu desteklemediği zamanlardı bizde birçok animeyi 3gp formatına çevirip sunmuştuk ,pc ve telefonlar için tema , ekran koruyucu  vs gibi uygulamalar yapmıştık bakalım zamanla değişik projeler düşünüyorum ayrıca '' benim aklımda şöle çılgınca bir şey var diyenleri de özellikle bekliyorum :) ''

anime dünyasının eski nickimle '' K@bus '' u yeni adıyla '' Boss '' u karşınızda hepinizi bekliyorum !

bu arada sitemize yardımcı olacak -----   Moderatör , S.Moderatör , Çevirmen , Uploader , Encoder alımları mevcuttur ekibimize katılmak isteyenler bana ulaşabilirler teşekkürler ve iyi forumlar !

birçok animenin çevirsini ve fansubunu yapan soutensubs ekibinede sonsuz teşekkürler

Üye lvl 1
BOSS
2%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death note

Dön Türk Fansub ve Manga Grupları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter