Türkçe webtoon okuma platformu ☑ TRwebtoon

Mesajgönderen cybercyborg » 19 Haz 2019, 17:47

Mesaj Üst Ayraç
webtoon oku
Merhabalar, Çizgi roman, manga okumayı sevenler için mükemmel bir alternatif mevcut. "webtoon" , korelilerin çizdiği internet ortamında yayımlanan çizgi roman ve karikatürlerdir. mangalardan farklı olarak renkli olarak çizilir ve yayınlanırlar. çok güzel hikayelere sahip olanları mevcuttur. sanki bir şey izliyormuşsunuz hissi vermeyi başarırlar.

Hiç webtoon okumamış arkadaşlar için başlamak için önerebileceğimiz seri "Solo leveling".
Konusu ; 10 yıl önce, "kapı" gerçek dünyayı canavar dünyasına bağlayıp açtıktan sonra, alışılmış biçimde, hergün insanlar canavarları avlamak için kapıya güçlerini yönlendirdiler. Bu kişiler "avcılar" olarak biliniyor. Ne var ki, tüm avcılar güçlü değiller. benim adım sung jin-woo, ben e-seviyeli bir avcıyım. Ben hayatımı en düşük zindanlarda tehlikeye atan birisiyim, "dünyanın en zayıfı". Herhangi bir yeteneği olmayan, zar zor ihtiyaçlarımı karşılayacak parayı düşük-seviyeli zindanlarda savaşarak kazanıyorum... En azından d-seviyede gizli en zor zindanı bulana kadar! en sonunda, ölümü kabullendiğimde, aniden garip bir güç elde ettim, sadece benim görebileceğim bir görev ekranı, sadece benim bildiğim gizli bir seviye atlama yöntemi! eğer görevlerime uygun olarak antreman yapıp canavarları avlarsam, seviyem yükselecek, en zayıf avcı en güçlü s-seviyeli avcıya dönüşecek!

https://trwebtoon.com/webtoon/solo-leveling/bolum0/1 adresinden hemen okumaya başlayabilirsiniz. 1-2 BÖLÜM okuduktan sonra fark edeceksiniz ki okumayı bırakamıyorsunuz

ANDROİD UYGULAMAMIZ MEVCUT!

& https://play.google.com/store/apps/deta ... webtoonoku adresinden Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Site hakkında eleştiri ve görüşlere açığız. Değişmesini veya eklenmesini istediğiniz şeyleri bize iletirseniz uygun bulunanları elimizden gelen en kısa sürede ekleyeceğiz.

Üye lvl 1
cybercyborg
2%
Kullanıcı avatarı

Dön Türk Fansub ve Manga Grupları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub