HUNTER X HUNTER FANSUB

Mesajgönderen katana » 03 Haz 2019, 14:51

Mesaj Üst Ayraç
Arkadaşlar merhaba:

Uzunca bir süredir hayatın genel akışına kapılıp anime dünyasından çok uzak kaldım. Animeou sitesi kapanmıştı tamamlanan serileri gösteren bir blog vardı sanırım o da kapanmış. Bilgisayarımın harddiski yandığı için hunter x hunter 2011 arşivim yandı. O kadar aradım ama bulamadım bir ara souten de yapıyordu fansubunu bir link bir torrent ne bileyim buluşup kopyalayabileceğim birisi varsa lütfen yardım edin. Çok sevinirim o_o Şimdiden çok teşekkür ederim.
Resim

[piyuvplay]zj6zcF0c76U[/piyuvplay]

YAŞAM KİBAR ÖLÜMDÜR.İNANÇ YIKIMIN HASTALIKLI SONUCUDUR.
VE HEPSİNİN ORTASINDAKİ KAYNAK YALANDIR.

Üye lvl 4
katana
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: ONE PİECE-BLEACH-NARUTO-DEATH NOTE-DEATMAN WONDERLAND-HİGH SCHOOL DXD
Favori Mangalar: GAMARAN-BLEACH-HİSTORYS DİCİPLİNE KENİCHİ-KATEKYO HİTMAN REBORN

Mesajgönderen Maxpayne53 » 04 Haz 2019, 02:36

Mesaj Üst Ayraç
katana yazdı:Arkadaşlar merhaba:

Uzunca bir süredir hayatın genel akışına kapılıp anime dünyasından çok uzak kaldım. Animeou sitesi kapanmıştı tamamlanan serileri gösteren bir blog vardı sanırım o da kapanmış. Bilgisayarımın harddiski yandığı için hunter x hunter 2011 arşivim yandı. O kadar aradım ama bulamadım bir ara souten de yapıyordu fansubunu bir link bir torrent ne bileyim buluşup kopyalayabileceğim birisi varsa lütfen yardım edin. Çok sevinirim o_o Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sitemizi biraz araştırsaydın animenin konusunu bulurdun. Konunun ilk mesajında mega linki var.

Mega linkini aşağıda paylaştım. Bütün bölümler mega klasöründe mevcut.Anime bölümleri büyük simgeler halinde gözükebilir. Bölüm isimlerini göremeyebilirsin. Sitenin sağ tarafındaki görünümden liste haline getir. 61. Bölüme kadar soutenin projesi geri kalanları ise sitemizden ayrılan arkadaşımız kendi blogunda yapmaya devam ettiği bölümler. Mega klasöründe anime 62. Bölümden başlıyor. Aşağıya doğru inersen ilk bölümleri de bulursun.

Kolay gelsin.

https://mega.nz/#F!cXwmwJiK!v3eyqLeQJue1uefS0ecTaQ
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Dön Manga Genel Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir