Türk Yapımı One Piece!

Mesajgönderen alucard » 28 Kas 2013, 22:05

Mesaj Üst Ayraç
Merhabalar arkadaşlar uzun zaman oldu görüşmeyeli!
Hiç komik değil grubundan(gerçekten hiç komik değilmiş diyenler çıkar şimdi) Naruto'dan sonra One Piece parodisi de geldi ayrıca oyun takipçileri için cnn de multiplayer programında oyun doktoru olarak yer alan Tunca Arslan Luffy olarak karşımızda!
İyi seyirler..

Resim

Uzun bir süre yokum sayanora..

Üye lvl 22
alucard
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach-Naruto Shippuden-One Piece-Death Note-Hellsing-Kaichou wa Maid-Sama!
Favori Mangalar: Naruto

Mesajgönderen 212327 » 29 Kas 2013, 11:56

Mesaj Üst Ayraç
Son sahnedeki esprisi :D dışında boştu bana göre :( Naruto'da ki gibi güldürmedi dep: Bu sefer yapamamışlar.

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen alucard » 29 Kas 2013, 20:20

Mesaj Üst Ayraç
Rüzgar yazdı:Son sahnedeki esprisi :D dışında boştu bana göre :( Naruto'da ki gibi güldürmedi dep: Bu sefer yapamamışlar.

Aynen bu sefer narutoya göre baya sönük kaldı malesef ama emek var hayranları video bekliyordu one piece de cok istenmişti fan servis gibi bişey oldu bu ellerine sağlık banzai:
Resim

Uzun bir süre yokum sayanora..

Üye lvl 22
alucard
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach-Naruto Shippuden-One Piece-Death Note-Hellsing-Kaichou wa Maid-Sama!
Favori Mangalar: Naruto

Mesajgönderen 212327 » 29 Kas 2013, 21:46

Mesaj Üst Ayraç
alucard yazdı:
Rüzgar yazdı:Son sahnedeki esprisi :D dışında boştu bana göre :( Naruto'da ki gibi güldürmedi dep: Bu sefer yapamamışlar.

Aynen bu sefer narutoya göre baya sönük kaldı malesef ama emek var hayranları video bekliyordu one piece de cok istenmişti fan servis gibi bişey oldu bu ellerine sağlık banzai:

Emek olduğu doğru hayranlarının beklediği doğru ama bu sefer esprileri olmamış :( Ama Türkiye'de bu konularda bu tarzda uğraşanlar yok. Emekleri için çok teşekkür ederim.

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Dön Genel Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub