Uchiha Itachi Fan Kulübü

Mesajgönderen Khems » 06 Mar 2012, 16:21

Mesaj Üst Ayraç
Itachi'nin büyük bir hayranı olarak böyle bir grup kurmak istedim =D Herkesi beklerim Sinsi :
Sizden de Itachi resmi bekliyorum yakında daha fazla resim eklemeyi de düşünüyorum =D

Hakkında bilgiler (Wikipedi'den alıntı)
Spoiler: Göster/Gizle

Resimler

Üyeler

Maxpayne53 adlı arkadaşımızın da blog sitesi varmış onu paylaşmazsak olmaz, çok da güzel bir blog yapmış eline sağlık goodjob

Bu kulübün fanı olduğumuzu belli etmek amacıyla da bir imza yaptım (Güzel de olmadı dep2: ) Güzel imza yapan biri de bize yaparsa sevinirim şimdilik bunu kullanalım
En son Khems tarafından 11 Ağu 2012, 02:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 13 kere düzenlendi.
私は普通の人間になりたい

Sousenshu_Shimmergloom
Khems
-

Mesajgönderen Odoakr » 07 Mar 2012, 22:47

Mesaj Üst Ayraç
Ölmüş gitmiş adama fanclub mı olurmuş ya! Sinsi :
Resim
İmza ve avatar için metnadz a çok teşekkürler!

Banned
Odoakr
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, NS, Fairy Tail, Naruto SD, Dragon Ball, Hellsing, KHR

Mesajgönderen Maxpayne53 » 08 Mar 2012, 08:07

Mesaj Üst Ayraç
Odoakr yazdı:Ölmüş gitmiş adama fanclub mı olurmuş ya! Sinsi :

Hadi manga okumuyorsun belli oluyor bu mesajından. Animeyi de mi takip etmiyorsun. :D Kabuto Edo Tensei ile ölenleri geri getirecem diye madara ile konuşuyordu. Hatta dirilteceği kişileri madaraya gösterdi içlerinde Itachi'de vardı. Bunun sana bir anlam ifade etmesi gerekiyordu.

Aslına bakarsan Itachi ölse de yaşasa da eli öpülesi fansubu yapılası vs... adamdır. artiz:

Beni ekleyebilirsin fansuba ve itachi sevenleri bloguma bekliyorum. :D Hatta fanclup'ın blogu olarak link verebilirsin. :D Neredeyse herşey var orada. goodjob
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen Odoakr » 08 Mar 2012, 09:11

Mesaj Üst Ayraç
Maxpayne53 yazdı:

Hadi manga okumuyorsun belli oluyor bu mesajından. Animeyi de mi takip etmiyorsun. :D Kabuto Edo Tensei ile ölenleri geri getirecem diye madara ile konuşuyordu. Hatta dirilteceği kişileri madaraya gösterdi içlerinde Itachi'de vardı. Bunun sana bir anlam ifade etmesi gerekiyordu.

Aslına bakarsan Itachi ölse de yaşasa da eli öpülesi fansubu yapılası vs... adamdır. artiz:

Beni ekleyebilirsin fansuba ve itachi sevenleri bloguma bekliyorum. :D Hatta fansubun blogu olarak link verebilirsin. :D Neredeyse herşey var orada. goodjob

Hemen celallenme gardaş şaka yapıyorum! =D
Resim
İmza ve avatar için metnadz a çok teşekkürler!

Banned
Odoakr
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, NS, Fairy Tail, Naruto SD, Dragon Ball, Hellsing, KHR

Mesajgönderen direncefe » 08 Mar 2012, 19:39

Mesaj Üst Ayraç
Maxpayne53 yazdı:

Beni ekleyebilirsin fansuba ve itachi sevenleri bloguma bekliyorum. :D Hatta fansubun blogu olarak link verebilirsin. :D Neredeyse herşey var orada. goodjob

fansub ne oğlum fanclub clubbb =D beni de ekle bu fansuba :D
Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen Maxpayne53 » 09 Mar 2012, 09:05

Mesaj Üst Ayraç
direncefe yazdı:
Maxpayne53 yazdı:

Beni ekleyebilirsin fansuba ve itachi sevenleri bloguma bekliyorum. Hatta fansubun blogu olarak link verebilirsin. :D Neredeyse herşey var orada. goodjob

fansub ne oğlum fanclub clubbb =D beni de ekle bu fansuba :D

Tebrikler yaptığım ince espiriyi bir sen gördün =D
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen Law » 09 Mar 2012, 10:50

Mesaj Üst Ayraç
çok koyu bi itachi fanıyımdır ekle beni ^/_\^ naruto serisini sadece o var diye takıp ediyordum bi ara düşün en kısa zamanda resimn falanda eklerim ^/_\^

Üye lvl 1
Law
30%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Favori Mangalar: One Piece

Mesajgönderen Khems » 09 Mar 2012, 17:19

Mesaj Üst Ayraç

Seni kınadım honk: İtachi-Sama ile böyle konuşmayalım lütfen artiz: İşin şakası seni de bekliyorum gruba =D
私は普通の人間になりたい

Sousenshu_Shimmergloom
Khems
-

Sonraki

Dön Fan Kulüpleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter