Slam Dunk Raw 101/101 (Softsub)+Ekstralar

Mesajgönderen kırık_çocuk » 15 Eki 2011, 09:38

Mesaj Üst Ayraç
SLAM DUNK

Resim
Anime'nin Adı: Slam Dunk
Diğer Adları: スラムダンク
Kategori: TV Serisi
Tür: Komedi, Okul, Spor
Bölüm Sayısı: 101
Yayım Tarihi: 16/10/1993 ile 23/3/1996 arası
Firma/Stüdyo: Toei Animation
Türkiye'de: Yayımlandı
Linkler: [ANIDB] [ANN] [NFO]
Genel Puan: 9.03

Yapımcılar/Sanatçılar:
Müzik: Takanobu MASUDA
Dizayn: Masaki SATO
Orjinal Eser: Takehiko INOUE

Tanıtım:
Hanamichi Sakuragi, sürekli kavga eden, sürekli aşık olan ve de sürekli ret edilen, liseli bıçkın bir delikanlıdır. En son aşık olduğu Haruko Akagi, tarafından da ret edilir. Ama Haruko, Hanamichi’yi neden ret ettiğinin açıklamasını da yapar. Basketbol klübünden biriyle çıkmak istemektedir. Sevdiği kızın kalbini kazanmak ve onunla çıkmak için, o zamana kadar amatör olarak yaptığı dövüş sporlarından başka sporla ilgilenmemiş Hanamichi, basketbol klübüne katılmaya karar verir.
Caps:

Spoiler: Göster/Gizle
DOWNLOAD: ENG-TR

Dvd Cover & Label

Anime Scans:

www.animepaper.net slam dunk scanslarıdır. Photoshop'ta imza wallpaper çalışmaları yapan arkadaşların fazlasıyla işine yarayacaktır.
DOWNLOAD

Ciddi anlamda büyük keyif alacağınızı ve kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir anime'dir. Bölüm altyazıları içerisindedir. Upload bana aittir. Video kalitesi piyasanın en iyisi demek mümkün. Videolar içerisinde TR ve ENG altyazı vardır eğer ingilizce çıktıysa ilk olarak video oynatıcınızda sağ tık altyazılar diyerek TR altyazıyı seçebilirsiniz. Nesee fazla uzatmaya gerek yok iyi seyirler...
Not:Tanıtım, karakter bilgileri vs http://www.anime.gen.tr ve Slam Dunk Turkiye 'den alıntıdır
FACEBOOK'TAN ve TWITTER'DAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

ResimResimResim
Resim
Teşekkürler Zaknaffein.

Üye lvl 6
kırık_çocuk
68%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: ONE PIECE

Dön Anime İndirme Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir
  • anime mangatr