ShiroInku - Türkiye'nin ilk manga dergisi!

Mesajgönderen HanpaKureai » 14 Tem 2012, 18:57

Mesaj Üst Ayraç
İptal oldu diye başlık açmak istemezdim ama GON'da sorduğumuzda bu cevabı aldık. Meğerse oradaki abimizin verdiği yanlış bir bilgiymiş, Ahmet'in kendi ağzından duymamız iyi oldu. Üzülmüştüm çıkmayacak diye. Çıksın zaten en ilk alanlardan olurum o_o
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
HanpaKureai
-
Favori Animeler: Bleach,
School Rumble,
Angel Beats,
K-On
Favori Mangalar: Beast Master,
Warcraft,
SF Legends

Mesajgönderen yamamoto » 06 Ağu 2012, 10:57

Mesaj Üst Ayraç
Açılan konuyu (maalesef dep: ) yeni gördüm ve yapılan bazı eleştirilerin gerçekten çok ağır olduğunu gördüm. Çeşke daha önce görseydim de (sırf size haksız(!) eleştiride bulunanların ağzının payını verebilmek için Sinsi : )
Ayrıca şu ana kadar daha çıkmamış olmasına çok sevindim en azından artık haberim oldu çıkınca hemen alabilirim =D Çizimleriniz gerçekten çok hoşuma gitti ileride daha da gelişeceğini umuyorum hem hikaye hem çizgiler bazında (gerçi daha hikayeleri görmedik ama neyse eninde sonunda edinilecek deneyimle oda gelişir artiz: ) Sizi sonuna kadar destekleyen takipçiler arasına beni de gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz.Umarım çıktığı an bulabilirim bulduğum anda hiç vakit kaybetmeden alacağım zaten =D .En iyisini yapmanızı gönülden istiyorum ama bence umarım ilk baştan mükemmel olup sonradan bir düşüş yaşayacağına zamanla gelişir ve insanların hoşuna gider (Tabii yanlış anlamayın bende en iyisini yapmanızı isterim ama dediğim gibi direk yükselişten çok yavaş yavaş kadem kademe gidip yerini sağlam tutmasından ve gelişerek uzun yıllar devam etmesinden yanayım :))
Umarım eksiklerinizi bir an önce tamamlar ve yayın hayatınıza başlarsınız.Yani daha birçok şey söyleme ihtiyacı duyuyorum ama kelimelere dökemiyorum maalesef ama en içten dileklerime söylüyorum ki inşallah başarılı olursunuz hihi:

Yukarıda yazdıklarımın tek kelimesini dahi kontrol etmeden içimden geldiği gibi yazdım umarım saçmalamamışımdır swt:

Üye lvl 1
yamamoto
24%
Kullanıcı avatarı

Önceki

Dön Anime Dünyasından Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter