Shiroinku Projesi İptal Olmuş!?

Mesajgönderen attakkann1 » 29 Haz 2012, 20:17

Mesaj Üst Ayraç
ahmet torun u dergi yüzünden arkadaşlığa eklemiştim. böyle bir açıklama yapmamış faceden birazdan kendinede sorarım yanlız kaira adlı yaptığı serinin çizimlerine devam ediyor belki internetten yayınlarlar.
Resim

Üye lvl 13
attakkann1
46%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: say say bitmez
Favori Mangalar: one piece,fairy tail,ao no exorcist

Mesajgönderen ahmettorun » 10 Tem 2012, 17:11

Mesaj Üst Ayraç
Proje iptal olmadı, Cenk Abi kendi görüşünü yumurtlamış. Ben tek başıma kalsam bile bu mangaları okuyacaksınız. Ancak yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi yapacağımız şey çizgi roman olmayacak bunun nedeni bizim onu böyle adlandırmamız değil. Japon çizgi romanı, Amerikan çizgi romanı veya Avrupa çizgi romanı birbirinden çok farklıdır. Biz Japon çizgi romanı yapmaya çalışıyoruz. Sadece çizim tarzımız o şekilde olmayacak, biz gerçekten manga diyebileceğimiz şeyler yapmak istiyoruz ve bundan dolayı yaptığımız şeyleri böyle adlandırdık. ShiroInku milliyetçi temeller üzerine kurulmadı, ama içinde bu topraklara has bir şeyler bulabilirsiniz.

Üye lvl 1
ahmettorun
8%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death Note, Claymore, Serial Experiments: Lain, Ghost in the Shell, Naruto
Favori Mangalar: Bakuman

Mesajgönderen Zaknaffein » 10 Tem 2012, 20:25

Mesaj Üst Ayraç
Gereken cevap verilmiştir. Konuyu kitliyorum. Herhangi bir sorunuz olursa kendi başlığı altından sorabilirsiniz...
Başlık>>
Resim
七武海 - トラファルガー・ロー

Zaknaffein_Shimmergloom
Zaknaffein
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Arch (1) Admin (1) Editör (1) Tasarımcı (1)

Önceki

Dön Anime Dünyasından Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub