Selamlar Soutensubs Ekibi!

Mesajgönderen oguz10 » 23 Oca 2012, 23:47

Mesaj Üst Ayraç
Çevirilerinizden dolayı teşekkür ediyorum.Çevirilerinize saygım var fakat Eyeshield 21 gibi muazzam bir anime serisini yarıda bırakmanız size yakışmadı.Eyeshield 21 fanı olarak haftada 1 bölüm de olsa sizden çevirmenizi rica ediyorum. o_o

Üye lvl 1
oguz10
14%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece - Bleach - Naruto Shippuuden - Fairy Tail - Eyeshield 21
Favori Mangalar: Manga okumuyorum.

Mesajgönderen dissendium » 24 Oca 2012, 00:12

Mesaj Üst Ayraç
hocam bütün projeler askıya alındı . önemli duyuru diye yazılmış başlığa bakarsan anlarsın

Üye lvl 6
dissendium
76%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Hellsing Ultimate, Hunter x Hunter, Detective Conan
Favori Mangalar: one piece

Mesajgönderen Darkcry » 24 Oca 2012, 10:15

Mesaj Üst Ayraç
oguz10 yazdı:Çevirilerinizden dolayı teşekkür ediyorum.Çevirilerinize saygım var fakat Eyeshield 21 gibi muazzam bir anime serisini yarıda bırakmanız size yakışmadı.Eyeshield 21 fanı olarak haftada 1 bölüm de olsa sizden çevirmenizi rica ediyorum. o_o

KidnigmeN'in cevap vermesi daha makul ama ben olayı söyliyim bir çok kişi o başlık altında hadi güncel verin vs. yazmaya başladı. Bu arada kendisi hastaymış verememiş sonra seri durduruldu. Bu arada upload sitelerinin tek tek kapanması nedeniyle suan için tüm seriler askıda. dep:
Resim

İmza için Zaknaffein'e teşekkür ederim.

Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Darkcry
-
Favori Animeler: Naruto, One Piece, Bleach
Radyo DJ (1)

Mesajgönderen KidnigmeN » 24 Oca 2012, 10:32

Mesaj Üst Ayraç
Neden E21 serisine devam edilmiyor?

Guzel bir soru ve cevabı da aynı guzellikte bence.

Zamanında, hasta olmama ragmen gıkımı cıkarmayıp azıcıkta olsa guncel vereyim diye kendimi yırtmama ragmen bazı kisilere yaranamadıgımdan seriyi durdurdum. Simdi, 1 blm bile guncel vermeyip, bazı sitelerin cevirmeye calısıp ellerine yuzlerine bulasmalarını izleyip, onlara deli gibi gulup, bana o sozleri sarf eden arkadaslara nispet yaparcasına bir koseye cekilip izliyorum onları. Ayrıca, bana gore cok da guzel oldu durdurma kararı.

Bak etrafa... Ceviren bir babayigt var mı? Bir tane vardı 2 blm cevirdi hemen kayboldu ortalıktan. Devamı... Yok. Olacagını da pek zannetmiyorum. Simdi diyelim, ben cevirmeye tekrar basladım. O sozleri sarf eden insanlara yaranabilecek miyim? Elbette, hayır. Adamlar yine istedikleri seyi soyleyecek. Ya, nerde kaldı bu guncel, ya sunu soyle yapsanıza, altyazıyı ayrı versenize. Ama bak simdi, oyle diyen yok beni kızdıran yok. Guzel guzel gecinip gidiyoruz. :)

Problem ? :D
ResimResimResim

Sousenshu_Shimmergloom
KidnigmeN
-
Çevirmen (1) Arch (1) Encoder (1) Co-Admin (1)

Mesajgönderen NihiList » 24 Oca 2012, 11:29

Mesaj Üst Ayraç
Nerde kaldı Major güncel :P(Eyeshield'e döndürme çabası :P)

Şaka bir yana, Major seriside gayet güzel bir seri.En azından daha doyurucu Eyeshield21'den.Major bitene kadar Eyeshield serisine dönmesini istemem çevirmenin :)

Üye lvl 1
NihiList
36%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Ryuga » 24 Oca 2012, 11:41

Mesaj Üst Ayraç
Hoş geldin oguz10. Tanışma başlığında kendinden bahsetseydin biraz keşke. :)

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen oguz10 » 24 Oca 2012, 15:29

Mesaj Üst Ayraç
KidnigmeN yazdı:Neden E21 serisine devam edilmiyor?

Zamanında, hasta olmama ragmen gıkımı cıkarmayıp azıcıkta olsa guncel vereyim diye kendimi yırtmama ragmen bazı kisilere yaranamadıgımdan seriyi durdurdum. Simdi, 1 blm bile guncel vermeyip, bazı sitelerin cevirmeye calısıp ellerine yuzlerine bulasmalarını izleyip, onlara deli gibi gulup, bana o sozleri sarf eden arkadaslara nispet yaparcasına bir koseye cekilip izliyorum onları. Ayrıca, bana gore cok da guzel oldu durdurma kararı.

Bak etrafa... Ceviren bir babayigt var mı? Bir tane vardı 2 blm cevirdi hemen kayboldu ortalıktan. Devamı... Yok. Olacagını da pek zannetmiyorum. Simdi diyelim, ben cevirmeye tekrar basladım. O sozleri sarf eden insanlara yaranabilecek miyim? Elbette, hayır. Adamlar yine istedikleri seyi soyleyecek. Ya, nerde kaldı bu guncel, ya sunu soyle yapsanıza, altyazıyı ayrı versenize. Ama bak simdi, oyle diyen yok beni kızdıran yok. Guzel guzel gecinip gidiyoruz. :)

Problem sizin çevirmenizi bekleyip geç de erken de yayınlasanız emeğinize saygı duyanlara ve yaptığınız işi takdir edenlere var.Bu işin sevgi işi olduğunu başka bir konuda söylemişsiniz.Amacınız o sözleri sarf eden kişilere yaranmak olmamalı diye düşünüyorum.O sözleri sarf eden IQ seviyesi ayakkabı numarasından küçük insanlar elbette olacaktır.Ama bu insanların yanında diğer animeseverleri görmezden gelemezsiniz.Ben sizin Eyeshield 21 serisini çevirmenize devam etmenizi isteyen çoğu kişiden biriyim.Tek farkım bunu burda dile getirmem.Bir çözüm üretmek gerekirse basit bir çözüm olarak o sözleri sarf eden kişilerin banlanmasını sunuyorum.

@Byrm
Hocam kendimi tanıtma konusunda iyi değilimdir lalalala

Üye lvl 1
oguz10
14%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece - Bleach - Naruto Shippuuden - Fairy Tail - Eyeshield 21
Favori Mangalar: Manga okumuyorum.

Mesajgönderen Ryuga » 24 Oca 2012, 15:58

Mesaj Üst Ayraç
oguz10 yazdı:
KidnigmeN yazdı:Neden E21 serisine devam edilmiyor?

Problem sizin çevirmenizi bekleyip geç de erken de yayınlasanız emeğinize saygı duyanlara ve yaptığınız işi takdir edenlere var.Bu işin sevgi işi olduğunu başka bir konuda söylemişsiniz.Amacınız o sözleri sarf eden kişilere yaranmak olmamalı diye düşünüyorum.O sözleri sarf eden IQ seviyesi ayakkabı numarasından küçük insanlar elbette olacaktır.Ama bu insanların yanında diğer animeseverleri görmezden gelemezsiniz.Ben sizin Eyeshield 21 serisini çevirmenize devam etmenizi isteyen çoğu kişiden biriyim.Tek farkım bunu burda dile getirmem.Bir çözüm üretmek gerekirse basit bir çözüm olarak o sözleri sarf eden kişilerin banlanmasını sunuyorum.

@Byrm
Hocam kendimi tanıtma konusunda iyi değilimdir lalalala

Öyle bir söylemişsin ki, sanki çevrilmesini isteyenler için çevirmek zorunda.
Olan olaylardan sonra çevirmenin seriye ilgisi kalmadı. Seriyi çevirmek istemiyor. (Bir bölüm çevirisi en azından 4-5 saat alır)
Daha başka bir sebep gerekir mi çevirmemesi için? Bu kadar basit. Bitti. Bu konuyu uzatmayalım lütfen.

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Sonraki

Dön Öneriler & Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub