Selaaaam.

Mesajgönderen tricyrtis » 20 Tem 2012, 14:20

Mesaj Üst Ayraç
Öhöm öhöm, Sevgili SoutenSubs sakinleri öncelikle merhaba. Ben Deniz -nickim biraz değişik ister adımla isterseniz kısaca tric. olarak çağırın beni. Nasıl isterseniz işte. :)- Esas konuya geri dönersek 17 yaşındayım, İzmir de yaşıyorum.

Acayip derecede anime ve özellikle de manga hastasıyım. Bir gün başıma bir şey gelirse sırf bu yüzden gelecek gibi görünüyor. Bitmesin diye yavaş yavaş Gintama izliyorum. Dayanamam biterse, depresyona girerim valla. Bunum yanında kıyısından köşesinden Naruto, Ergo Proxy ve Bleach izliyorum. Manyaklık derecesine varabiliyorum bazen. Birileri öldüğünde tanıdığım ölmüş gibi üzülüyor, onu öldürene en bir hafta boyunca sövüyorum, anneme deli gibi "Nasıl yapar bunu?" diye yakınıyorum. Hiçbir şey anlamasa da dinliyor beni garibim.

Şööyle geri dönüp yazdıklarıma baktım da iyice saçmalamışım. Çenem acayip düşüktür -eminim fark etmişsinizdir.- üstelik şimdi bir de görücüye çıkan kız gibi heyecanlandığımdan iyice koptum. Her neyse biraz toparlamak gerekirsee.. toparlayamıyorum. Her neyse siz beni benimle bırakın, ben birazdan sakinleşiriim. dep2:

Üye lvl 1
tricyrtis
26%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Gintama, Cowboy Bebop
Favori Mangalar: Zippy Ziggy, Dengeki Daisy, Veritas, Dogs:Bullets&Carnage, Durarara!!

Mesajgönderen Ryuga » 20 Tem 2012, 16:23

Mesaj Üst Ayraç
Hoş geldin Deniz. O söylediğin semptomları ben de sık sık yaşıyorum. =D
Umarım forumda aktif olup iyi vakit geçirirsin. hihi:

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen tricyrtis » 20 Tem 2012, 16:46

Mesaj Üst Ayraç
Teşekkürleer. Benim gibi insanların olduğunu duymak çok hoş. =D

Üye lvl 1
tricyrtis
26%
Kullanıcı avatarı
Favori Mangalar: Zippy Ziggy, Dengeki Daisy, Veritas, Dogs:Bullets&Carnage, Durarara!!

Mesajgönderen 212327 » 20 Tem 2012, 17:06

Mesaj Üst Ayraç
Tanıştığıma memnun oldum Deniz :) İsmimi söylemeye gerek yok galiba :) Bende tam tersi anime hastasıyımdır. Gintama'ya bende daha yeni başladım, keşke daha önce başlasaymışım dep: Naruto'ya öncelik vermeni tercih ederim. Bu arada heyecanlanmana da gerek yok =D

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Shiroitora » 20 Tem 2012, 17:07

Mesaj Üst Ayraç
hoop önce gintama yı izle sen :D
恋は盲目
君の口づけで目が覚めるの

Sousenshu_Shimmergloom
Shiroitora
-
Çevirmen (1)

Mesajgönderen tricyrtis » 20 Tem 2012, 17:18

Mesaj Üst Ayraç
Yakup212327 yazdı:Tanıştığıma memnun oldum Deniz :) İsmimi söylemeye gerek yok galiba :) Bende tam tersi anime hastasıyımdır. Gintama'ya bende daha yeni başladım, keşke daha önce başlasaymışım dep: Naruto'ya öncelik vermeni tercih ederim. Bu arada heyecanlanmana da gerek yok =D

Naruto'da ileride sayılırım. Bir kaç arkadaşım var takip eden çok gaza getirmişlerdi beni yatıp kalkıp Naruto izliyordum o aralar. Sonra aniden ilgimi kaybettim, nedendir bilmiyorum. Muhtemelen yapımdan kaynaklanan bir şey. Biraz çabuk bıkarım da. gomen: Ama Gintama.. ondan bıkmak mümkün değil..

Shiroi Tora yazdı:hoop önce gintama yı izle sen :D

Sabahtan akşama kadar, hep Gintama izliyorum. Yakında rüyalarıma girecek, o derece. =D

Üye lvl 1
tricyrtis
26%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Kins » 20 Tem 2012, 17:55

Mesaj Üst Ayraç
Hoş geldin, bizim de aynı senin gibi konuşkan, geveze üyelere ihtiyacımız var iyi forumlar, umarim kalıcı olursun.
Resim

Kins__Shimmergloom
Kins
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, TTGL, Reborn
Favori Mangalar: Let's Lagoon,The Breaker,Defense Devil vs.
SouSenshu (1)

Mesajgönderen 212327 » 20 Tem 2012, 18:00

Mesaj Üst Ayraç
tricyrtis yazdı:Naruto'da ileride sayılırım. Bir kaç arkadaşım var takip eden çok gaza getirmişlerdi beni yatıp kalkıp Naruto izliyordum o aralar. Sonra aniden ilgimi kaybettim, nedendir bilmiyorum. Muhtemelen yapımdan kaynaklanan bir şey. Biraz çabuk bıkarım da. gomen: Ama Gintama.. ondan bıkmak mümkün değil.

Aynen Gintama eğlenceli bir animeye benziyor =D Daha ilk bölümünden sevdirdi kendisini :)

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Sonraki

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter