Seirei no Moribito (26/26 Proje Tamamlanmıştır.)

Mesajgönderen cryinwise » 03 Şub 2012, 20:40

Mesaj Üst Ayraç
VaSto LoRde yazdı:Aslında ezik,korkak,saf erkek karakterli (hele birde kız tarafından korunuyorsa) animeleri sevmiyorum en az bir konuda uzman olmalı :D ama bu kadar met edilince meraklandımda değil ^^

Animede bahsi geçen Prens Chagum yaşını başını almış genç bir delikanlı değil, bir çocuk (ama yüreği bedeninden çok daha olgun bir çocuk). Ezik ve korkak karakterlere gelince ana karakterler arasında arasanız böyle birini bulamazsınız. Pek çok yan karakter de işinde öyle uzman ki 26 bölümlük animedeki beş-on dakikalık performansları bile hayran kalmanıza yetiyor. Bu yüzden gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Böyle kaliteli bir animeye böyle kaliteli bir fansubun el attığını görmek sevindirdi beni. Kolay gelsin, hazırlaması da izlemesi kadar zevkli bir proje olsun.
Resim

Üye lvl 1
cryinwise
50%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death Note,Saraiya Goyou,Seirei no Moribito,Mushishi,Nodame,
Baccano,Bleach

Mesajgönderen VaSto LoRde » 03 Şub 2012, 21:00

Mesaj Üst Ayraç
Benim korkum Claymore daki Raki-Clare gibi olması, açıkcası acayip gıcık olurum o velete ^^ ortalıkta dolasır clare'a vaaz verir flan
Resim

Üye lvl 17
VaSto LoRde
62%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach - Beelzebub - Fairy Tail

Mesajgönderen cryinwise » 03 Şub 2012, 21:55

Mesaj Üst Ayraç
Raki-Clare ile henüz tanışmadım (bir gün mutlaka) ama o tarz veletleri ben de pek sevmem. Başkalarının 'büyümüş de küçülmüş, bak ne güzel bir söz söyledi,aferin' dediği sahneleri genellikle 'laf etti balkabağı' diye düşünerek izlerim.
Chagum böyle bir çocuk değil; akıllı, uslu, söz dinleyen, haddini bilen, olması gerektiği gibi prens unvanının ağırlığını taşımakta zorlanan ama o asil aurasını hiçbir zaman kaybetmeyen, insanın sinirine dokunmak yerine animenin seyrine keyif katan, 'prens bile olsa çocuk işte' dedirten davranışları ile de animenin gerçeğe yakınlık puanını yükselten bir karakter.
Animeye başlarken ben de 'bu çocuk beni sinir etmese bari' diye düşünmüştüm, sağolsun, etmedi. Umarım sizin için de böyle olur.
Resim

Üye lvl 1
cryinwise
50%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death Note,Saraiya Goyou,Seirei no Moribito,Mushishi,Nodame,
Baccano,Bleach

Mesajgönderen Merhak » 04 Şub 2012, 23:04

Mesaj Üst Ayraç
Hmm gercekten güzel bir habermis bu. Ben genelde arsiv yapmam hatta kendi fansublarimin bile kaydini tutmam ama bu seri sirf Balsa icin bile saklanip tekrar izlenir. Bugüne kadar izledigim animelerde üc bayan karakter ve seslendirmesi bende etki birakmistir. Biri bu serideki Balsa, digeri FMA Brotherhood daki köfte dudakli Bayan Armstrong sonuncusu da Michiko ve Hatchin deki Michiko. Seirei no Moribito gercekten cok güzel bir seridir ben de beklemedeyim. Kolay gelsin Baris.

Bu arada Ceviri icin Dp deki altyazilar mi kullanilacak yoksa bastan mi ceviri yapilacak? Ona göre serinin sunum hizi da asagi yukari belli olur zaten.

Üye lvl 1
Merhak
14%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Peace4eveR » 04 Şub 2012, 23:19

Mesaj Üst Ayraç
yorumlar için teşekkürler.çeviri bitik olduğu için bölümler oldukça hızlı geleecek bir gece bakmışsınız proje tamamlanmış. :)

Sousenshu_Shimmergloom
Peace4eveR
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, Slam Dunk, Hunter x Hunter, Sword Art Online
Favori Mangalar: One Piece, Bleach, Naruto, Noblesse, Gamaran

Mesajgönderen Merhak » 05 Şub 2012, 10:35

Mesaj Üst Ayraç
Anlasildi o zaman kolay gelsin bakalim.

Üye lvl 1
Merhak
14%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen ronin » 11 Şub 2012, 14:23

Mesaj Üst Ayraç
Harika bir proje, şimdiden elinize sağlık.. Emeği geçecek herkese çok teşekkür ederim o_o Tekrar tekrar izlemek için heyecanla bekliyorum :D
Resim
İmza için çok teşekkürler Zaknaffein

Üye lvl 6
ronin
32%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece,Bleach,Gintama,Bakuman
Seirei no Moribito,Kimi ni Todoke

Mesajgönderen GhostPirate » 11 Şub 2012, 15:54

Mesaj Üst Ayraç
konusu güzelmiş bekliyorum :)
Resim

[piyuvplay]V7aF--pU9D0[/piyuvplay]

Üye lvl 15
GhostPirate
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto - One Piace - GTO - FairyTail - HunterxHunter - Another
Favori Mangalar: Naruto-One Piece-FairyTail-History's Strongest Disciple Kenichi-Beelzebub

ÖncekiSonraki

Dön Anime İndirme Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub