[ANT & SOU] Saint Seiya (73. Bölüm Eklenmiştir.)

Forum kuralları
Aşağıdaki serilerin devamına http://peacefansub.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Bu serilere oradan devam ediliyor.
Magi
One Piece
Hunter x Hunter
Kenshin OVA
Code: Breaker
Berserk
Psyco-Pass

Şu seriler ise tamamen durdurulmuştur, gönüllü olarak biri çevirmek istemedikçe devam edilmeyecektir.
Naruto
Naruto Shippuuden

Mesajgönderen 212327 » 06 Şub 2015, 04:26

Mesaj Üst Ayraç
Her şey için çok teşekkürler :) Güzel bir tatil geçirmen dileğiyle :)

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen 212327 » 23 Mar 2015, 21:34

Mesaj Üst Ayraç
Acaba projede son durum nedir?

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen PaarthurnaX » 23 Mar 2015, 21:56

Mesaj Üst Ayraç
Arkadaşlar devam edecek proje. Bu konu internetimin olmayışı yüzünden uzadı. Anlaşma yaptığımız şirket bazı test aaşamalarında farklı bir internet servisinden hizmet alacağız ondan dolayı bekliyorum. İşin aslı konu bu. Ama devam edeceğim tabiki de. Eğer benim yaptığım seri çeviri olarak ilerliyorsa mutlaka tamamlarım yarım bırakmam goodjob
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler
Spoiler: Göster/Gizle

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya
KHR!
Favori Mangalar: One Piece
Naruto
Bleach
Vindland Saga
Sensei no Bulge
KHR!
Encoder (1) Moderatör (1)

Mesajgönderen 212327 » 24 Mar 2015, 07:13

Mesaj Üst Ayraç
O zaman ben beklemedeyim :)

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen comrades88 » 19 Tem 2015, 22:34

Mesaj Üst Ayraç
İyi geceler herkese.
1 sorum olacaktı. Çeviri devam edecek demiştiniz de acaba vaz mı geçildi çeviriden.
Yoksa devam edecek mi ?

Üye lvl 1
comrades88
2%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Dragon Ball -Captain Tsubasa - Fate Zero vs...

Mesajgönderen Cleyra13 » 19 May 2016, 17:32

Mesaj Üst Ayraç
Merhabalar :) sırf çevirinin durumunu öğrenmek için kayıt olmuştum aylardır bir gelişme olmamış sebebi nedir acaba?

Üye lvl 1
Cleyra13
4%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen PaarthurnaX » 01 Haz 2017, 23:07

Mesaj Üst Ayraç
Aşırı gecikmeli güncel

Şimdi bu seriyi artık hatırlayan, bizden takip eden ya da siteyi takip eden kaldı mı bilmiyorum ama ben elimdeki fansubları nihayet paylaşma imkanı buldum. 2.5 yıl boyunca evime telefon hattı çekmeyen TürkTelekom sağolsun bu güncel bu yüzden bu kadar uzadı. Bazı zamanlar iş hayatımın da etkisi olmadı değil ama büyük sebep uzun zamandır internetimin olmayışıydı. Sonunda internete kavuştum ve elimde küflenmeye başlamış bu serinin benlik kısmını sonunda yükleme imkanı buldum. 63-73 arası bölümler eklenmiştir.

Bununla beraber serinin çevirmeni devam etmeyi uzunca zaman önce bırakmıştı. Canı ister de yeniden çevirmeye başlarsa ya da çevirmeyi başka biri devralırsa -ki sanmıyorum çevirecek başka bir babayiğit olduğunu- seriyi fansub yapmaya devam ederim. Hatta elimdeki BluRay'larden yeni baştan bir fansub yapmaya bile düşünmüyor değilim. Gelin görün ki başka bir çeviri yok.

Bu kadar uzun süre fansubdan uzak kaldığım için önce çevirmenden sonra da siz kıymetli takipçilerimizden özür diliyorum. Benden bu kadar sahura kadar izler bitirirsiniz kalan kısmı.

Takip eden olursa dipnot: Şimdilik linkler sadece Yandex'te var. Klasör linki ilk mesajda mevcut
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler
Spoiler: Göster/Gizle

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya
KHR!
Favori Mangalar: One Piece
Naruto
Bleach
Vindland Saga
Sensei no Bulge
KHR!
Encoder (1) Moderatör (1)

Mesajgönderen sanpodesta » 05 Haz 2017, 22:18

Mesaj Üst Ayraç
PaarthurnaX yazdı:Aşırı gecikmeli güncel

Şimdi bu seriyi artık hatırlayan, bizden takip eden ya da siteyi takip eden kaldı mı bilmiyorum ama ben elimdeki fansubları nihayet paylaşma imkanı buldum. 2.5 yıl boyunca evime telefon hattı çekmeyen TürkTelekom sağolsun bu güncel bu yüzden bu kadar uzadı. Bazı zamanlar iş hayatımın da etkisi olmadı değil ama büyük sebep uzun zamandır internetimin olmayışıydı. Sonunda internete kavuştum ve elimde küflenmeye başlamış bu serinin benlik kısmını sonunda yükleme imkanı buldum. 63-73 arası bölümler eklenmiştir.

Bununla beraber serinin çevirmeni devam etmeyi uzunca zaman önce bırakmıştı. Canı ister de yeniden çevirmeye başlarsa ya da çevirmeyi başka biri devralırsa -ki sanmıyorum çevirecek başka bir babayiğit olduğunu- seriyi fansub yapmaya devam ederim. Hatta elimdeki BluRay'larden yeni baştan bir fansub yapmaya bile düşünmüyor değilim. Gelin görün ki başka bir çeviri yok.

Bu kadar uzun süre fansubdan uzak kaldığım için önce çevirmenden sonra da siz kıymetli takipçilerimizden özür diliyorum. Benden bu kadar sahura kadar izler bitirirsiniz kalan kısmı.

Takip eden olursa dipnot: Şimdilik linkler sadece Yandex'te var. Klasör linki ilk mesajda mevcut

Siteye öylesine bir baktım da serinin devamının yayınlanmış olduğunu gördüm. Fansub işini bırakalı çok oldu :) Yorumlar ve destek için teşekkürler ama artık çeviri yapmıyorum. En azından birinci sezonunu bitirebildiğimiz için önce kendimi sonra da takım arkadaşlarımı tebrik ederim. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
sanpodesta
-

ÖncekiSonraki

Dön Durdurulan Projeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub