Ajin (Anime) 1.-5. arası Bölümler Eklenmiştir

Mesajgönderen sadolet42 » 16 Mar 2016, 12:58

Mesaj Üst Ayraç
Animenin hayranı oldum, her bölümü 3-4 kere izlemek istiyorum ama güncelde bir kere izleyip geçiyorum sizin fansubunuzu bekliyorum tekrar tekrar izlemek için, herşeyi olması gerektigi gibi çeviriyorsunuz mangasını animesini olsun gerçekten elinize saglık

Üye lvl 1
sadolet42
4%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: one piece
Favori Mangalar: one piece

Mesajgönderen utkuloptuk » 04 Nis 2016, 17:32

Mesaj Üst Ayraç
sadolet42 yazdı:Animenin hayranı oldum, her bölümü 3-4 kere izlemek istiyorum ama güncelde bir kere izleyip geçiyorum sizin fansubunuzu bekliyorum tekrar tekrar izlemek için, herşeyi olması gerektigi gibi çeviriyorsunuz mangasını animesini olsun gerçekten elinize saglık

Proje askıya alındı.Bİlginiz olsun .

Moderator_Shimmergloom
utkuloptuk
-
Kullanıcı avatarı
Encoder (1)

Mesajgönderen sadolet42 » 10 Nis 2016, 02:44

Mesaj Üst Ayraç
utkuloptuk yazdı:
sadolet42 yazdı:Animenin hayranı oldum, her bölümü 3-4 kere izlemek istiyorum ama güncelde bir kere izleyip geçiyorum sizin fansubunuzu bekliyorum tekrar tekrar izlemek için, herşeyi olması gerektigi gibi çeviriyorsunuz mangasını animesini olsun gerçekten elinize saglık

Proje askıya alındı.Bİlginiz olsun .

Farkettim 2-3 güne bir kontrol ediyorum sayfayı gelişme varmı diye, Umarım çeviriye devam edilip geçde olsa tamamlanır, Kaliteli fansubla arşivimde bulundurmak istedigim yegane seri bu, Vakit ayırıp cevap verdigin için teşekkür ederim bu arada.

Üye lvl 1
sadolet42
4%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: one piece
Favori Mangalar: one piece

Önceki

Dön Gelecek Projeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter