Megui İle Encode Yapımı (Görsel Anlatım)

Mesajgönderen spasso » 15 Haz 2014, 19:53

Mesaj Üst Ayraç
Öncelikle cevap için çok teşekkürler,

hemen bir şey eklemek istiyorum. videomda softsub yapılmış durumda. mkvmerge gui ile softsub yaptım. yani ekstradan bir daha altyazı eklemek gerekli mi ? ben sadece o film dosyasını megui ile hardsub yapıp görüntü kalitesinden hiç ödün vermeden mümkünse biraz boyut düşürerek çıktı almak istiyorum...

Ayrıca bu söylediklerinizi uygulayacağım ancak sormak istediğim bir soru var; bu kodu yazdığımda alyazım videoma hardsub olarak eklenecek ve video görüntü kalitesinde hiçbir değişiklik olmayacak. Yanılmıyorum değil mi ?

Üye lvl 1
spasso
4%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen PaarthurnaX » 15 Haz 2014, 21:23

Mesaj Üst Ayraç
spasso yazdı:Öncelikle cevap için çok teşekkürler,

hemen bir şey eklemek istiyorum. videomda softsub yapılmış durumda. mkvmerge gui ile softsub yaptım. yani ekstradan bir daha altyazı eklemek gerekli mi ? ben sadece o film dosyasını megui ile hardsub yapıp görüntü kalitesinden hiç ödün vermeden mümkünse biraz boyut düşürerek çıktı almak istiyorum...

Ayrıca bu söylediklerinizi uygulayacağım ancak sormak istediğim bir soru var; bu kodu yazdığımda alyazım videoma hardsub olarak eklenecek ve video görüntü kalitesinde hiçbir değişiklik olmayacak. Yanılmıyorum değil mi ?

Yalnız hocam senin baştan herşey eksik. En başından konuyu okursan nasıl avisynth scripti oluşturacağınu megui üzerinden anlatıyor konuda.
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler
Spoiler: Göster/Gizle

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya