Herkese Selam

Mesajgönderen nevermind » 23 Şub 2014, 23:53

Mesaj Üst Ayraç
Merhaba ismim Can. İstanbul'da okuyorum. 18 yaşındayım. Anime izlemeyi çok severim. Her türlü animeyi sürükleyici olduğu sürece izleyebilirim. Aslında bu siteye belki de bir seneden fazla bir süredir kayıtlıyım ama daha yeni buraya mesaj yazıyorum.
Peki neden şimdi böyle bir şeye kalkıştım? Çünkü bugün benim için büyük insanlık için pek de mühim olacağını sanmadığım radikal bir karar verdim =D Kendime bir blogspot açtım. Burada yazdığım hikayeleri insanlarla paylaşmaktan başka bir amacım yok. Ve şimdiden iki tane hikaye yayımladım sitede. Her hafta bir hikaye eklemek gibi de bir hedefim var. Eğer vaktiniz varsa hikayelerimi okuyup iyi veya kötü fark etmez yorumlarınızı almak isterim. Çünkü hem sonraki yazılarımda kendimi geliştirmek hem de okunduğumu bilmek adına güzel olacağı kanaatindeyim. Tabi eğer beğenip paylaşırsanız da fena olmaz =D
Site burada buyrun(Umarım link vermek sorun yaratmaz):
http://ouroborosunhatiralari.blogspot.com.tr/
Bu arada blogla ilgilenen tecrübeli arkadaşlardan tavsiye almaktan mutluluk duyarım. Kendinize iyi bakın :)

Üye lvl 2
nevermind
92%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death Note-Durarara-OP-Cowboy Bebop-Bleach-DTB-Elfen Lied-Needless

Mesajgönderen 212327 » 24 Şub 2014, 15:03

Mesaj Üst Ayraç
Merhaba Can :D Tanıştığıma memnun oldum :) Blogspot'un hayırlı olsun :) Hikayelerini okumak çok zor geldi :oleyo: Şaka bir yana yeni hikayeler bekliyorum :) goodjob

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen nevermind » 24 Şub 2014, 15:46

Mesaj Üst Ayraç
Sağol ben de memnun oldum :D Peki hikayeler hakkındaki yorumun nedir ?

Bi de sen animeou'da Gintama'yı yükleyenle aynı kişisin sanırım. Eğer oysan adamsın goodjob

Üye lvl 2
nevermind
92%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death Note-Durarara-OP-Cowboy Bebop-Bleach-DTB-Elfen Lied-Needless

Mesajgönderen 212327 » 24 Şub 2014, 19:05

Mesaj Üst Ayraç
Benim eleştirilerim iyi yönde :D Bence, ilk hikaye denemelerin iyi olmuş goodjob Yeni hikayelerini ise beklemekteyim :) Evet, aynı kişiyim :) Teşekkür ederim :) Asıl adamlar, Gintama'nın Türkçe fansubunu yapanlar :D

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub