Myanimelist Forum plugini

Mesajgönderen Peace4eveR » 08 Şub 2014, 16:10

Mesaj Üst Ayraç
emba yazdı:http://animecalendar.net/ bu siteyi de indexliyorum. Pluginimi kullananlar bu sayfaya girip yeni animelerin detayına tıklayıp hangi gruplar çeviri yapıyor öğrenebilirler.

bence şöyle bir şey yapabilirsin puan yöntemiyle fansublar puanlanırsa kaliteli fansublar felan mesela izleyecek onlarlar daha kaliteli şekilde izleyebilirler.

Sousenshu_Shimmergloom
Peace4eveR
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, Slam Dunk, Hunter x Hunter, Sword Art Online
Favori Mangalar: One Piece, Bleach, Naruto, Noblesse, Gamaran

Mesajgönderen Ryuga » 08 Şub 2014, 16:21

Mesaj Üst Ayraç
Peace4eveR yazdı:
emba yazdı:http://animecalendar.net/ bu siteyi de indexliyorum. Pluginimi kullananlar bu sayfaya girip yeni animelerin detayına tıklayıp hangi gruplar çeviri yapıyor öğrenebilirler.

bence şöyle bir şey yapabilirsin puan yöntemiyle fansublar puanlanırsa kaliteli fansublar felan mesela izleyecek onlarlar daha kaliteli şekilde izleyebilirler.

Öyle şey olmaz. Gidip online izleyen seyircilerin kaliteden anlamasını bekleyemezsin. Onlara göre kalite demek ilk önce çıkarmak demek, bir sürü seri yapmak demek. Böyle olunca hiç bir şekilde hak etmeyen gruplar yüksek puanlar alacaktır.

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen Shinsou » 09 Şub 2014, 00:20

Mesaj Üst Ayraç
@Byrm

Beğen butonu nerde ya? Olsaydı hemen yapışırdım oraya... :D

Üye lvl 4
Shinsou
38%
Editör (1)
Kullanıcı avatarı
Favori Mangalar: HSD Kenichi

Mesajgönderen emba » 10 Şub 2014, 21:06

Mesaj Üst Ayraç
Bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. animecalender.net benim sitem değil. O siteyi indexleyip güncel animelerin takibi kolaylaştırıyorum. Ayrıca sitedeki bilgileri kendi sistemime otomatik olarak yansıtıp detay ekranlarında devam eden serilerin önceki sonraki bölüm bilgilerini gösteriyorum.

Detay ekranından bahsediyorsanız ilerde boş olduğum bir zamanda animetakvimi sitesini açacağım. Burda her grubun çevirmenin sayfaları olabilecek. Ama oylama gibi bir sistem olmayacak. Verilen videoların fansub mı olduğu sadece altyazımı olduğu softsub mı olduğu video kalitesi gibi bilgiler yer alacak.

Bu bilgileri önce plugine koyma gibi bir hedefim var. Bir sonraki değil ama ikinci güncellememde gelecektir.
Resim

Üye lvl 1
emba
84%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen 212327 » 10 Şub 2014, 22:14

Mesaj Üst Ayraç
Animetakvimini merakla bekliyorum :D Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen emba » 04 May 2015, 08:39

Mesaj Üst Ayraç
Evet arkadaşlar uzun zamandan sonra eklentimin güncellemesini çıkarabildim.
Chrome için güncellemeyi otomatik alacaksınız.
Firefox'ta yeni versiyon yüklemede sorun var. Bu sorun çözülüp, yeni versiyonu yükleyip kontrollerden başarı ile geçebilirsem inşallah yakın zamanda da firefox güncellemesini otomatik alabileceksiniz.

VERSİYON 24 - DEĞİŞİKLİKLER:

* Yeni siteler eklendi. Kapanan siteler kaldırıldı.(İndexlemeleri duruyor detay sayfasında gözükmekte)
* Sitelerin ana sayfalarında linklerin üstüne gelince tooltip şeklinde anime bilgilerinin gösterilmesi sağlandı.
* Artık forumlarda konuya girince sadece üste bilgi çubuğu çıkmayacak. Ayrıca sayfalarda bulunan ilgili konu gibi alanlarda da listeleme ekranlarında olduğu gibi anime bilgileri gözükecek.
* Kodlarının pek çoğunu yeniden yazdım. Artık daha çabuk güncelleme verebileceğim. Yeni güncellemeler ve siteler için bekleyin.
Resim

Üye lvl 1
emba
84%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen emba » 03 Ara 2015, 15:06

Mesaj Üst Ayraç
Eklentimin opera browser için olan versiyonu çıkarmış bulunmaktayım. Eklendim opera tarafından onaylandı ve galeriye eklendi. Kullanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten kurabilirler.

https://addons.opera.com/tr/extensions/ ... play=tr-TR
Resim

Üye lvl 1
emba
84%
Kullanıcı avatarı

Önceki

Dön Öneriler & Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter