Anime Önerileriniz

Mesajgönderen uraharakisuke » 17 Nis 2013, 18:59

Mesaj Üst Ayraç
Ryuga yazdı:@Kins, "dışında devamı olmayan güzelce sonlandırılmış" diyor. Senin dediğin hiç mi hiç olmaz. -_-

@uraharakisuke,
Film olarak:
Redline: Grafikleri aşırı mükemmeldir, farklı bir çizim tarzı vardır. Tek bir film zaten.
King of Thorn: Konusu alışılmışın dışındadır, devamı yok, çizimler/grafik güzel. Tek bir film.
Resident Evil, Tekken: Konular alışılmışın dışında değil, 3 boyutlu grafik kullanılmış ama çok güzellerdir. Hele Resident Evil Damnation, gözünü ayıramazsın bundan.

Seriler:
Tengen Toppa Gurenn Lagann: Dediğin tüm kriterlere uyuyor. Epic bir animedir.
Code Geass: Konusu, kurgusu ve sonu mükemmeldir. Aksiyon da boldur.
Fate/Zero: Bunu izleyebilmel için öncesinde Fate/Stay Night izlesen daha iyi olur. Devamı değil ama, bağlantılı onunla bağlantılı. Fate/Zero, her şeyi ile 10 üzerinden 11 alacak bir seri. FSN, Zero'ya göre daha sönük ama Zero'yu izlemek için bir ön izleme olarak düşünebilirsin.
Full Metal Alchemist: Konusu mükemmel, kurgusu mükemmel, aksiyon bol, sonu mükemmel... Kısacası mükemmel bir seri.
Bu 4 seri, çoğu kişinin ilk 5ine girecek animelerdir ve Anime izleyen herkesin izlemesi gerekiyor bence (ve çoğu kişiye göre)
Bunları izledikten sonra bir daha gel. =D

hocam gel demiştin geldim ben yenileri bekliyorum senden :D

Üye lvl 1
uraharakisuke
48%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: bleach-ruroini kenshin-one piece-naruto shippuuden
Favori Mangalar: bleach

Mesajgönderen ßlack+ » 29 Tem 2013, 15:58

Mesaj Üst Ayraç
Accel world , izlediğim en güzel anime kesinlikle.
- ▲ -

Resim

"Our injuries will heal as long as we're alive. But the scars will remain."

- ▼ -

Üye lvl 1
ßlack+
2%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Accel World , D-Gray Man

Mesajgönderen Lordfire » 29 Tem 2013, 17:55

Mesaj Üst Ayraç
ßlack+ yazdı:Accel world , izlediğim en güzel anime kesinlikle.

Öhhöm zevkler ve renkler tartışılmaz ama araştırsan daha güzel bir çok seri bulabileceğine eminim
(güzel seri olduğunu inkar edemem tabi)

uraharakisuke yazdı:
Ryuga yazdı:@Kins, "dışında devamı olmayan güzelce sonlandırılmış" diyor. Senin dediğin hiç mi hiç olmaz. -_-

@uraharakisuke,
Film olarak:
Redline: Grafikleri aşırı mükemmeldir, farklı bir çizim tarzı vardır. Tek bir film zaten.
King of Thorn: Konusu alışılmışın dışındadır, devamı yok, çizimler/grafik güzel. Tek bir film.
Resident Evil, Tekken: Konular alışılmışın dışında değil, 3 boyutlu grafik kullanılmış ama çok güzellerdir. Hele Resident Evil Damnation, gözünü ayıramazsın bundan.

Seriler:
Fate/Zero: Bunu izleyebilmel için öncesinde Fate/Stay Night izlesen daha iyi olur. Devamı değil ama, bağlantılı onunla bağlantılı. Fate/Zero, her şeyi ile 10 üzerinden 11 alacak bir seri. FSN, Zero'ya göre daha sönük ama Zero'yu izlemek için bir ön izleme olarak düşünebilirsin.
Full Metal Alchemist: Konusu mükemmel, kurgusu mükemmel, aksiyon bol, sonu mükemmel... Kısacası mükemmel bir seri.
Bu 4 seri, çoğu kişinin ilk 5ine girecek animelerdir ve Anime izleyen herkesin izlemesi gerekiyor bence (ve çoğu kişiye göre)

Bir anime listen varsa onu görüp öyle öneri yapmamız daha sağlıklı olur ama şimdilik ben bir kaç güzel öneride bulunayım.

Tiger and Bunny hem konu olarak alışılmışın dışındadır hem de çizimleri güzeldir.
Bakemonogatari konu olarak alışılmışın oldukça dışındadır ve çizimleri de gayet güzeldir. Herkese tavsiye edebileceğim harika bir seri fakat aksiyon arıyorsan tavsiye ettiğimi söyleyemem.
Katanagatari Bakemonogatari'nin senaristinin elinden çıkan başka bir seri daha. Yalnız bunda hem konu hem de çizimler alışılmışın dışında olsa da hikayesi biraz zayıftı.
Hellsing Ultimate'i izlemişsindir herhalde. İzlemediysen hemen git izle. 10 bölümden oluşan bir OVA serisidir ve favori serilerimden biridir. Ayrıca fansubunu da biz yaptık :W
Baccano Bakemonogatari kadar olmasa da oldukça sıra dışı bir konusu var. Sırf aksiyon için izlebilecek bir seri değil ama yeterince aksiyon da mevcut. Kesinlikle izlenmesi gereken serilerden birisi.
Durarara Baccano ile aynı senaristi paylaşan bir seri. Yine Baccano gibi yalnızca aksiyon için izlenecek bir seri değil ama yeterince aksiyon mevcut. Baccano kadar güzel olmasa da oldukça güzel bir seridir ve konu olarak alakasız olsalar da Baccano'dan sonra izlenmesi tavsiye edilir.

daha önerirdim de üşendim bu kadarı yetsin artık -_-
Resim
[piyuvplay]wE6jzP2FLIU[/piyuvplay]

Lordfire_Shimmergloom
Lordfire
-
K-Timer (1)

Mesajgönderen Ryuga » 29 Tem 2013, 22:49

Mesaj Üst Ayraç
uraharakisuke yazdı:

@uraharakisuke,
Film olarak:

Seriler:

Aha, kusura bakma ya. Bu kadar zamandır nasıl görmemişim yazdığını.
Lordfire'ın dediklerine ek olarak;

Blood Lad (Bu sezon başladı, bir kaç bölümü çıktı ve devam ediyor)
Shingeki no Kyojin (Alışılmışın baya dışında)
Blood+ (Katanalı vampir ablamız var, güzeldir)
Blood-C (Blood+'a göre vasat ama, buna da göz atabilirsin)
Magi (2. sezonu gelecek bunun da)
Bir kaç tane de o kriterlere uyan komedi vereyim
Binbougami ga!
Level E

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen Animecik68 » 18 Haz 2015, 17:55

Mesaj Üst Ayraç
Anime önerisi olan varmı ecci ve hentai içerikli olmasın lütfen

Üye lvl 1
Animecik68
8%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto attack on titan
Favori Mangalar: Sougo chara

Önceki

Dön Anime Genel Sohbet

Kimler çevrimiçi