Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Pc

Mesajgönderen Shiroitora » 09 Tem 2013, 11:47

Mesaj Üst Ayraç
Kişiye göre değişiyor ne diyelim, ben konsollardan hiç oynayamıyorum. Ama oyun konsollarına da bir garezim yok, olsa oynamaya çalışırım hani -._.-
恋は盲目
君の口づけで目が覚めるの

Sousenshu_Shimmergloom
Shiroitora
-
Çevirmen (1)

Mesajgönderen Gorilla13 » 09 Tem 2013, 11:52

Mesaj Üst Ayraç
Shiroi Tora yazdı:Kişiye göre değişiyor ne diyelim, ben konsollardan hiç oynayamıyorum. Ama oyun konsollarına da bir garezim yok, olsa oynamaya çalışırım hani -._.-

İşte konsol oynamaya başlasanız PC filan bahane :W Alışınca çok kolay konsollar :W Oynamadığınız için bu PC tutturması :W
Ey b0ss

Sousenshu_Shimmergloom
Gorilla13
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Çok
Favori Mangalar: Çok
Encoder (1)

Mesajgönderen Maxpayne53 » 09 Tem 2013, 18:45

Mesaj Üst Ayraç
Gorilla13 yazdı:
Shiroi Tora yazdı:Kişiye göre değişiyor ne diyelim, ben konsollardan hiç oynayamıyorum. Ama oyun konsollarına da bir garezim yok, olsa oynamaya çalışırım hani -._.-

İşte konsol oynamaya başlasanız PC filan bahane :W Alışınca çok kolay konsollar :W Oynamadığınız için bu PC tutturması :W

Konsolla oynayanlar içindeyim ve yine pc diyorum. Konsol bir çok kısıtlamayı yanında getiriyor. *-_- Klayve ve fare kombinasyonu her zaman olsun konsoldan kat ve kat daha iyi.

Bana göre konsolun tek artı tarafı 3-4 kişi beraber sıkıntısız oynama keyfini sunması. Onun dışında ahım şahım bir özelliği yok. :boss:
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen Lordfire » 10 Tem 2013, 19:25

Mesaj Üst Ayraç
Gorilla13 yazdı:

Konsollar 10-15 yıl önce PC lerin çok pahalı olduğu ve pc oyunlarında joystick le klavye-mouse'a mecbur olduğumuz zamanlarda güzeldi. Şimdilerde bir konsol fiyatına toplayacağın PC ile hem o konsollarda oynayacağın çoğu oyunu oynayabilirsin hem de PC'yi şu anda saymaya gerek duymadığım onlarca farklı şey için kullanabilirsin.

Hala kontrollere takmışsın. Kaç gündür de belirttiğim gibi gamepadler çok da pahalı değiller. Dahası ilk çıkacak olan konsol oyunlarında (yeni nesilden bahsediyorum) kontroller yine pek parlak olmayacak.

Maxpayne'in belirttiği 3-4 kişi sıkıntısız oyun oynama keyfi için de 3-4 tane gamepad bulundurabilirsin (ki bildiğim kadarıyla konsollarda da yalnızca 2 tane gamepad beleşe geliyor)

Uzun lafın kısası PC her türlü daha iyi. Konsolların tek artısı bazı oyunların PC ye çıkmaması
Resim
[piyuvplay]wE6jzP2FLIU[/piyuvplay]

Lordfire_Shimmergloom
Lordfire
-
K-Timer (1)

Mesajgönderen Shinsou » 10 Tem 2013, 21:04

Mesaj Üst Ayraç
Gorilla13 yazdı:

Haklı sayılır. :D Bu oyun çıkarsa çok fazla satış yapar haa. Onlar beklicek bizde beklicez,aslında biz biraz fazla beklicez nede olsa korsan olarak indircez. -_-

Üye lvl 4
Shinsou
38%
Editör (1)
Kullanıcı avatarı
Favori Mangalar: HSD Kenichi

Mesajgönderen 212327 » 25 Eki 2013, 16:20

Mesaj Üst Ayraç
Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Beklediğimiz pc versiyonu çıktı :oleyo: İyi Eğlenceler Dilerim :oleyo:

NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM 3

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Önceki

Dön Bilgisayar & Konsol Oyunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr