One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey [Anket]

One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

-D iradesi nedir?
28
35%
-One Piece nedir?
2
3%
-Zoro'nun gözüne ne oldu?
8
10%
-Sabo gerçekten öldü mü?
3
4%
-Gol D. Roger'ın gerçek gücü nedir?
8
10%
-Kayıp yüzyıl ne hakkındadır?
14
18%
-Pandaman kimdir?
4
5%
-Luffy'nin annesi kimdir?
4
5%
-Law neden Luffy'yi Marine Ford'dan kurtardı?
1
1%
-Neden Oda... Nedeeeen...?
8
10%

Toplam oy : 80

Mesajgönderen 212327 » 16 Kas 2012, 19:40

Mesaj Üst Ayraç
Davut5858 yazdı:
zemlak yazdı:"D.nin arzusu" nu bende merak ediyorum,"Will of D" teorisini okuduktan daha fazla merak etmeye başladım. Bir de "Sabo gerçekten öldü mü? ölmediyse seride tekrar Luffy ile karşlaşacak mı?" diye merak ediyroum.

Bununla ilgili ciddi manada süper spoiler vermek isterdim ama şimdi herkese yazık olur

Ne olur söyle o_o Olmadı özelden mesaj at :)

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Jupiterian » 21 Kas 2012, 18:36

Mesaj Üst Ayraç
Şıklar arasında en gizemli olan Luffy'nin annesinin kim olduğudur? Acaba annesinin isminde "D." var mı? Ben olduğuna inanıyorum.
Jupiterian
-

Mesajgönderen Resort » 27 Oca 2013, 22:21

Mesaj Üst Ayraç
Hepsi + Pandaman :D
Resim

[piyuvplay]V2AshX3tfHU[/piyuvplay]

Üye lvl 3
Resort
96%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto Shippuuden,One Piece,KHR,SAO,Baka To Test,Hunter X Hunter,Soul Eater
Favori Mangalar: Nauto Shippuuden, One Piece, Hellsing, Berserker, KHR, SAO

Mesajgönderen Zokay » 21 Nis 2013, 01:38

Mesaj Üst Ayraç
Benim için

-D iradesi nedir?
-One Piece nedir?
-Kayıp yüzyıl ne hakkındadır?

ama zaten hepsi birbiriyle bağlantılı bunların.

Cevirmen_Shimmergloom
Zokay
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: D.Gray Man, FMA Brotherhood, One Piece, Bleach, Gintama
Favori Mangalar: Veritas, D.Gray Man, Tower of God
Çevirmen (1)

Mesajgönderen L Lawliet » 25 Ara 2015, 21:32

Mesaj Üst Ayraç
Bencede bu karakterlerbiraz çirkinmiş daha önce izlemediğim bi sitilden o_o

Üye lvl 1
L Lawliet
40%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Death note
Favori Mangalar: Yok

Mesajgönderen Kins » 10 Eyl 2016, 17:57

Mesaj Üst Ayraç
Vay be dört yılda 2, bilemedin 2.5 sorunun cevabı gelmiş. Ne adamsın Oda
Resim

Kins__Shimmergloom
Kins
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, TTGL, Reborn
Favori Mangalar: Let's Lagoon,The Breaker,Defense Devil vs.
SouSenshu (1)

Mesajgönderen katana » 25 Eki 2016, 15:50

Mesaj Üst Ayraç
Bana göre hala devam ediyor oluşu dep2: Sebebi ise tamamı ile kendi gizeminin arkasına saklanıp yıllardır kendi hakkında ve gizemi hakkında hiçbir bilgi vermeyip, aynı hikayenin ve karakterlerin devamından ibaret olması. :böğğ: Hikayenin başlangıcını,karakter tanıtımlarını,amaçlarını,hikayenin kendi amacını görmüş ve bunlar hakkında bilgi ve açıklama bekliyor oluşumuza rağmen hikayenin kendi içinde okuyucuya(animeyi kesinlikle izlemiyorum uzun süredir.Cin ali izleyin çizimleri daha iyi yawn: )neredeyse hiçbir bilgi vermiyor ve de açıklama ihtiyacı hissetmiyor oluşu.Şimdi asıl sıkıntılarına gelirsek:İstisnasız her arc'da mutlaka ama mutlaka aynı hikaye döngüsü var.O da şöyle:Tayfamız neşeli bir şekilde kendi yollarında one piece bulmak için ada ada gezerken,bir haksızlık ya da bir kötü adam görür ve amaçları one piece ve KORSAN olarak korsanlar kralı olmak iken bu haksızlığa dünyadaki tüm korsanların aksine bir dur deme ihtiyacı hissederler(Bakın hemde KORSAN olarak diyorum).Birbirlerine hayatlarını emanet etmelerine rağmen birbirleri hakkında hiç bir şey bilmiyorlar ve açıklama ihtiyacı da hissetmiyorlar.Gerek robin gerekse şimdilerde sanji'de olduğu gibi.Yani hiç kimse sormadı mı arkadaş senin ailen kim?Nereden geliyorsun?Ya da ne bileyim benim ailem şunlar dostlar ilerde başımız belaya girebilir diye.Neyse Robinin hikayesinin sanji versiyonu.Özellikle ilk başlarda beni rahatsız etmemesine rağmen iyice cılkı çıkan luffy.Heryere hiçkimsenin hayati tehlikesini düşünmeden atlaması,hiç bir şekilde insani davranışlar sergilememesi.örn:Ne kadınlara ne erkeklere ilgisi yok(Koskoca korsanlar kralı olacak adamsın be adam.)Gerçi bu seride sanji haricinde kimsenin kimseye ilgisi yok. dep2: Daha çok diyeceğim var ama one piece'in kesinlikle çok abartıldığı kanısındayım.Hem animesini(özellikle animesini)hemde mangasını bırakmış ve asla başlamayı düşünmeyen biri olarak vaktinizi daha iyi serilere yöneltseniz daha çok şey kazanırsınız kanısındayım.Tabi tüm bunlar benim düşüncem goodjob
Resim

[piyuvplay]zj6zcF0c76U[/piyuvplay]

YAŞAM KİBAR ÖLÜMDÜR.İNANÇ YIKIMIN HASTALIKLI SONUCUDUR.
VE HEPSİNİN ORTASINDAKİ KAYNAK YALANDIR.

Üye lvl 4
katana
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: ONE PİECE-BLEACH-NARUTO-DEATH NOTE-DEATMAN WONDERLAND-HİGH SCHOOL DXD
Favori Mangalar: GAMARAN-BLEACH-HİSTORYS DİCİPLİNE KENİCHİ-KATEKYO HİTMAN REBORN

Önceki

Dön Anketler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub