Ankaradan Selamlar...

Mesajgönderen thencre » 22 Eki 2012, 15:42

Mesaj Üst Ayraç
Herkese merhaba, ben Serdar. 31 yaşındayım. Ankarada yaşıyorum ve inşaat mühendisiyim.

Avatar ve jimmy neutron ile başlamıştı yetişkin çizgi filmlerini izlemem.Geçen yıla kadar anime izlemişliğim yoktu . Kardeşimin tavsiyesiyle deat not ve fma i izledim. Sonrasında Naruto, basilisk gibi animeleri ard arda izlemeye başladım. internetten bulabildiğim kadar anime indirmeye devam ediyorum ama itiraf etmeliyim bir çoğunuzun hayran olduklarının isimlerini bile duymadım (one piece gibi). Bu konuda bu siteden faydalanmaya geldim. 2 TB harddiskimdeki bir çok film ve belgeseli silip yerlerine anime kaydetmeye başladım.

Bu konuda anime arşivini benimle paylaşacak Ankaradan arkadaşlar edinmeyi düşünüyorum... Çünkü anime paylaştıkca çoğalır diyede iğrenç bir espri yapayım.

Yabancı Torrentlerden bir çok anime indirdim fakat büyük bir kısmının alt yazısını bulamadım. Canıma tak etti bende kendi alt yazılarımı kendim yaparım düşüncesiyle Drawn Together S01E01 çevirisini başladım yapmaya fakat 1 saat geçmeden işlerimden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Buradan tüm çevirmen ve altyazı işiyle uğraşan arkadaşlara emekleri için teşekkür ederim.

Hobilerime gelince. Papağanlar (amazonlar, jakolar ve timnehler) ve tanganyika gölüne ait balıklar... Bunlardan sonra ise bilgisayarda yabancı dizi ve anime izlemek. (Evde tv izlemiyoruz)

Herkese saygılarımla....

Üye lvl 1
thencre
2%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto shippuden,shaman king, Drawn Together

Mesajgönderen 212327 » 22 Eki 2012, 17:32

Mesaj Üst Ayraç
İzmir'den selamlar :) Animelere başlamana bir animeci olarak sevindim goodjob Ankara'da olsaydım anime arşivimi paylaşırdım lalalala Gene iyi anime seyretmiştin goodjob

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 14 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub