Death Note Animesinin Filmini TR Dublaj İzlemeyenler İçin

Mesajgönderen alucard » 26 Oca 2012, 12:43

Mesaj Üst Ayraç
Resim

Tanıtım

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde 'Death Note' yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.'Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir.'Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür. Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa ?
Alıntıdır : http://www.sinemalar.com/film/3384/olum-defteri

Ben de bir kac sene önce tr. altyazı izlemiştim. Bu sabah film ararken rastgele buldum. Biraz şaşırdım. Tr altyazı falan sandım ama türkçe dublaj yapmışlar :D
Hemen sizinle paylaşmak istedim =D
Buyrun Link:
http://www.hdfilmsitesi.com/olum-defteri-izle-turkce-dublaj-tek-parca.html?postTabs=1
Resim

Uzun bir süre yokum sayanora..

Üye lvl 22
alucard
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach-Naruto Shippuden-One Piece-Death Note-Hellsing-Kaichou wa Maid-Sama!
Favori Mangalar: Naruto

Mesajgönderen Odoakr » 26 Oca 2012, 13:04

Mesaj Üst Ayraç
Türkçe dublajı sevmedim aslada sevmeyeceğim! Sinsi :
Resim
İmza ve avatar için metnadz a çok teşekkürler!

Spoiler: Göster/Gizle

Banned
Odoakr
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, NS, Fairy Tail, Naruto SD, Dragon Ball, Hellsing, KHR

Mesajgönderen emlcvdv » 12 Eki 2012, 14:14

Mesaj Üst Ayraç
Sevdim, ilk olarak http://www.tavsiyefilmler.net sitesinde görmüştüm. tavsiye ederim :)

Üye lvl 1
emlcvdv
2%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Maxpayne53 » 12 Eki 2012, 16:42

Mesaj Üst Ayraç
Gereksiz bir film. Resmen berbat etmişler güzelim manga serisini.Karaklerden L dışında iyi oynayan bir oyuncu yok. Üstelik bir de kafalarına göre senaryolar ve sahneler ekleyerek konuyu değişip farklı bir sonla bitirmişler. -_- Rezillik diz boyu. -_-
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen 212327 » 12 Eki 2012, 17:45

Mesaj Üst Ayraç
Maxpayne53 yazdı:Gereksiz bir film. Resmen berbat etmişler güzelim manga serisini.Karaklerden L dışında iyi oynayan bir oyuncu yok. Üstelik bir de kafalarına göre senaryolar ve sahneler ekleyerek konuyu değişip farklı bir sonla bitirmişler. -_- Rezillik diz boyu. -_-

Kesinlikle berbat etmişler kral bir animeyi dep:

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen HanpaKureai » 14 Eki 2012, 00:34

Mesaj Üst Ayraç
Paralel evrende Death Note :D
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
HanpaKureai
-