Türkçe Manga Satışı

Mesajgönderen attakkann1 » 16 Ağu 2012, 08:18

Mesaj Üst Ayraç
xuhulzad yazdı:
attakkann1 yazdı:
drox yazdı:bişey soracağım naruto da 6 a geldiler one piece de 5 e ve bunlar çok uzun süre aldı.Ama biz hala helsing ve bleache geçeceğiz diyorlar.Düşünecek olursak narutodan 51 cilt one piece den 60 cilt eksik var bunları da kapatabileceğinizi düşünüyor musunuz düşünmüyorsanız niye sıradan olabilecek en uzun serilere el atıyorsunuz ?? Yani amacım kötülemek değil d&r a gittiğimizde sayelerinde manga rafı görebiliyorum ama izledikleri strateji yanlış değil mi ben ona değinmek istiyorum

bende merak ediyorum 1 yıl da 5 bölüm op anca çıktı umarım güncele yetişe bilrler ama bana çok zor geliyor.birde arkadaşım nerde okudun bleach ile helsing i yapacaklarını ben bayadır takip etmiyorum ama takip ettiğim sürede yoktu böyle bir söylenti.

Herhangi biryerde okumadım , dün dükkana uğradım ordan bilgi aldım direk olarak.Daha henüz duyurmadılar ama anlaşması yapılmış

Bende size katılıyorum bleach çıkıcagına claymore , D.GRAY MAN , Great teacher onizuka çıkarsalar daha iyi ama nasıl ayarlıyorlar bilmiyorum anlaşmaları.

Mangalar aylık çıkıyor bildiginiz üzere ve bence satışlardan memnunlar.One piece 6 sevkiyatı başlamış yakında D&R larda görürüz.

Az da olsa türkiyede türkçe manga görmek güzel.

Benimde mangalara ihtiyacım yok tabletimden okuyorum zaten ama aldığıma pişman degilim çok güzeller ve bir umutta olsa D.gray man beklicem.

bende internetten güncel takip etmeme rağmen alıyorum elinde bulunması ve öyle okumak ayrı bir zevk ama dediğim gibi uzun serilere yerine daha kısa seriler veya daha yeni başlamış seriler seçmeleri gerek.neyse death note bitti sayılır.arkadaş kitap evi kısa serilerle devam eder gerekli şeylerde uzun serilerle uğraşır gibi me geliyor.gerekli şyler bir süpriz yapıp 1 ayda 3-4 cilt çıkartsa 1 yılda güncele geliriz ama hayal sanırım dep2:
Resim

Üye lvl 13
attakkann1
46%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: say say bitmez
Favori Mangalar: one piece,fairy tail,ao no exorcist

Mesajgönderen HanpaKureai » 17 Ağu 2012, 14:28

Mesaj Üst Ayraç
drox yazdı:bişey soracağım naruto da 6 a geldiler one piece de 5 e ve bunlar çok uzun süre aldı.Ama biz hala helsing ve bleache geçeceğiz diyorlar.Düşünecek olursak narutodan 51 cilt one piece den 60 cilt eksik var bunları da kapatabileceğinizi düşünüyor musunuz düşünmüyorsanız niye sıradan olabilecek en uzun serilere el atıyorsunuz ?? Yani amacım kötülemek değil d&r a gittiğimizde sayelerinde manga rafı görebiliyorum ama izledikleri strateji yanlış değil mi ben ona değinmek istiyorum

Belki yeni elemanlar almışlardır. Otuz kişi olsalar, o otuz kişi bir serii çevirecek değil ya, başka seriileri de çevirirler. Yani yeni seriiye başlamaları eski seriileri yavaşlatmaz. Yada yeni seriiye başlamamaları eski seriileri hızlandırmaz. Atıyorum 5 kişilik iş ise diğer 25 kişi boş durmayıp başka seriiye girişeceklerdir.
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
HanpaKureai
-
Favori Animeler: Bleach,
School Rumble,
Angel Beats,
K-On
Favori Mangalar: Beast Master,
Warcraft,
SF Legends

Mesajgönderen xuhulzad » 17 Ağu 2012, 16:35

Mesaj Üst Ayraç
İnşallah devam etttirirler serileri sonuna kadar ama genede kısa serilerde çıkarmaları lazım gereklişeylerin.

Resim

Üye lvl 1
xuhulzad
48%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One piece

Mesajgönderen IceTeaSama » 17 Ağu 2012, 23:05

Mesaj Üst Ayraç
Marmara Çizgi de Eylül ayında Lone Wolf and Cub mangasını çıkaracak bu arada onu da söylemiş olalım. :)

Üye lvl 3
IceTeaSama
88%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen xuhulzad » 18 Ağu 2012, 02:47

Mesaj Üst Ayraç
IceTeaSama yazdı:Marmara Çizgi de Eylül ayında Lone Wolf and Cub mangasını çıkaracak bu arada onu da söylemiş olalım. :)

Türkiyede manga kitlesi zaten var belli bir satış oranıda var bu seriyi daha önce hiç duymadım bi alip bakim bakalım.

Bilgi için teşekkürler

Üye lvl 1
xuhulzad
48%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One piece

Mesajgönderen peaceful_mind » 28 Oca 2013, 19:35

Mesaj Üst Ayraç
genellikle shounen tarzı mangalar çevriliyor(gerçi o da pek ilerlemiyor ya) shoujo olayına da el atmalılar ^^
Resim

Üye lvl 1
peaceful_mind
36%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: bleach,skip beat,sakamichi no apollon,nana,rurouni kenshin,kare kano,totoro
Favori Mangalar: skip beat,Annarasumanara(manhwa),sakamichi no apollon,kare kano,otomen,

Önceki

Dön Kitap, Müzik, Sinema, Tv

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub