Türkçe Manga Satışı

Mesajgönderen xuhulzad » 13 Ağu 2012, 20:22

Mesaj Üst Ayraç
Resim
Kadıköy-gereklişeyler

Bildiğiniz üzere türkiyede 2 yayınevi gereklişeyler ve akılçelen Death note , one piece , naruto gibi serilerin türkçe hallerini D&R ,Pandora , İnkilap gibi kitapevlerinde 8-12 tl arası şubelerinden yada internet üzerinden satılmaktadır.

Daha yeni serilerin türkiyeye gelebilmesi için destek olalım , olabilirsek.

http://www.facebook.com/gerekliseyler
http://www.facebook.com/akilcelenkitaplar

Üye lvl 1
xuhulzad
48%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One piece

Mesajgönderen drox » 14 Ağu 2012, 16:34

Mesaj Üst Ayraç
İyi güzel de senin koyduğun resimdeki mangaların death note hariç türkçe değil ki ingilizce manga satan da birçok site var bu biraz yanlış bir reklam olmamış mı ? ?

Üye lvl 1
drox
30%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Zaknaffein » 14 Ağu 2012, 18:22

Mesaj Üst Ayraç
Burası sanırım Gerekli Şeyler'in raf'ı. Kadıköydeki yeni dükkanı, tam yerini bilmiyorum gerçi. Yayımlamış olması lazım onları. Bir kısmı bende var, çevriliyor yani.
Resim
七武海 - トラファルガー・ロー

Zaknaffein_Shimmergloom
Zaknaffein
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Arch (1) Admin (1) Editör (1) Tasarımcı (1)

Mesajgönderen xuhulzad » 15 Ağu 2012, 01:02

Mesaj Üst Ayraç
drox yazdı:İyi güzel de senin koyduğun resimdeki mangaların death note hariç türkçe değil ki ingilizce manga satan da birçok site var bu biraz yanlış bir reklam olmamış mı ? ?

Onlarla herhangi bir ilişkim yok sadece daha çok manganın türkçeye çevrilmesi için paylaştım bi nebzedeolsa.Yakın zamanda bleach ve helsing ide türkçe olarak satışa sunucaklar.

Şimdilik 5 seri türkçe olucak

Death note ( akılçelen )

One piece

Helsing

naruto

Bleach

şahsen bleach yerine D.gray man çevrilsin isterdim.

Resim

Dükkanlarında türkçe seriler dışında ingilizce ve japoncada seriler mevcut.rurouni kenshin , D.gray man gibi.

Üye lvl 1
xuhulzad
48%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen smlyfuu » 15 Ağu 2012, 02:23

Mesaj Üst Ayraç
şahsen bleach yerine D.gray man çevrilsin isterdim.

katılıyorum.

Sousenshu_Shimmergloom
smlyfuu
-
Favori Animeler: one piece, DGM, Hitman Reborn, FMA-B Natsume Yuujinchou,OHSHC
Favori Mangalar: Hitman reborn! fairy tail,Watashitachi no Shiawase na Jikan,DGM
Editör (1)

Mesajgönderen drox » 15 Ağu 2012, 21:54

Mesaj Üst Ayraç
bişey soracağım naruto da 6 a geldiler one piece de 5 e ve bunlar çok uzun süre aldı.Ama biz hala helsing ve bleache geçeceğiz diyorlar.Düşünecek olursak narutodan 51 cilt one piece den 60 cilt eksik var bunları da kapatabileceğinizi düşünüyor musunuz düşünmüyorsanız niye sıradan olabilecek en uzun serilere el atıyorsunuz ?? Yani amacım kötülemek değil d&r a gittiğimizde sayelerinde manga rafı görebiliyorum ama izledikleri strateji yanlış değil mi ben ona değinmek istiyorum

Üye lvl 1
drox
30%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen attakkann1 » 15 Ağu 2012, 22:28

Mesaj Üst Ayraç
drox yazdı:bişey soracağım naruto da 6 a geldiler one piece de 5 e ve bunlar çok uzun süre aldı.Ama biz hala helsing ve bleache geçeceğiz diyorlar.Düşünecek olursak narutodan 51 cilt one piece den 60 cilt eksik var bunları da kapatabileceğinizi düşünüyor musunuz düşünmüyorsanız niye sıradan olabilecek en uzun serilere el atıyorsunuz ?? Yani amacım kötülemek değil d&r a gittiğimizde sayelerinde manga rafı görebiliyorum ama izledikleri strateji yanlış değil mi ben ona değinmek istiyorum

bende merak ediyorum 1 yıl da 5 bölüm op anca çıktı umarım güncele yetişe bilrler ama bana çok zor geliyor.birde arkadaşım nerde okudun bleach ile helsing i yapacaklarını ben bayadır takip etmiyorum ama takip ettiğim sürede yoktu böyle bir söylenti.
Resim

Üye lvl 13
attakkann1
46%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: say say bitmez
Favori Mangalar: one piece,fairy tail,ao no exorcist

Mesajgönderen xuhulzad » 15 Ağu 2012, 23:58

Mesaj Üst Ayraç
attakkann1 yazdı:
drox yazdı:bişey soracağım naruto da 6 a geldiler one piece de 5 e ve bunlar çok uzun süre aldı.Ama biz hala helsing ve bleache geçeceğiz diyorlar.Düşünecek olursak narutodan 51 cilt one piece den 60 cilt eksik var bunları da kapatabileceğinizi düşünüyor musunuz düşünmüyorsanız niye sıradan olabilecek en uzun serilere el atıyorsunuz ?? Yani amacım kötülemek değil d&r a gittiğimizde sayelerinde manga rafı görebiliyorum ama izledikleri strateji yanlış değil mi ben ona değinmek istiyorum

bende merak ediyorum 1 yıl da 5 bölüm op anca çıktı umarım güncele yetişe bilrler ama bana çok zor geliyor.birde arkadaşım nerde okudun bleach ile helsing i yapacaklarını ben bayadır takip etmiyorum ama takip ettiğim sürede yoktu böyle bir söylenti.

Herhangi biryerde okumadım , dün dükkana uğradım ordan bilgi aldım direk olarak.Daha henüz duyurmadılar ama anlaşması yapılmış

Bende size katılıyorum bleach çıkıcagına claymore , D.GRAY MAN , Great teacher onizuka çıkarsalar daha iyi ama nasıl ayarlıyorlar bilmiyorum anlaşmaları.

Mangalar aylık çıkıyor bildiginiz üzere ve bence satışlardan memnunlar.One piece 6 sevkiyatı başlamış yakında D&R larda görürüz.

Az da olsa türkiyede türkçe manga görmek güzel.

Benimde mangalara ihtiyacım yok tabletimden okuyorum zaten ama aldığıma pişman degilim çok güzeller ve bir umutta olsa D.gray man beklicem.

Üye lvl 1
xuhulzad
48%
Kullanıcı avatarı

Sonraki

Dön Kitap, Müzik, Sinema, Tv

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr