One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey [Anket]

One Piece'de Sizin İçin En Gizemli Şey

-D iradesi nedir?
28
35%
-One Piece nedir?
2
3%
-Zoro'nun gözüne ne oldu?
8
10%
-Sabo gerçekten öldü mü?
3
4%
-Gol D. Roger'ın gerçek gücü nedir?
8
10%
-Kayıp yüzyıl ne hakkındadır?
14
18%
-Pandaman kimdir?
4
5%
-Luffy'nin annesi kimdir?
4
5%
-Law neden Luffy'yi Marine Ford'dan kurtardı?
1
1%
-Neden Oda... Nedeeeen...?
8
10%

Toplam oy : 80

Mesajgönderen Kins » 18 Tem 2012, 11:39

Mesaj Üst Ayraç
Luffy'nin annesini merak eden tek kisi benmisim sanirim. Cok guzel baslik olmus Tolun abi. goodjob
Resim

Kins__Shimmergloom
Kins
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, TTGL, Reborn
Favori Mangalar: Let's Lagoon,The Breaker,Defense Devil vs.
SouSenshu (1)

Mesajgönderen Zaknaffein » 18 Tem 2012, 11:53

Mesaj Üst Ayraç
Shiroi Tora yazdı:
Zaknaffein yazdı:Onların bi özelliği yokki. Memur bildiğin adamlar. Yüksek mertebedeler sadece.

abi bir düşün, One Piece gibi güçlünün en yüksekte olduğu bir dünyada, dünya hükümeti (denizcilerden üstündür) nin başında olacaksın ve sıradan bir memur olacaksın :sari:

Kutsal Ejderler hepsinden üstün, idiot oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Bunlar da Marine'lerden üstün ama memurlar sonuçta =D Ankete ekleyecem senin için şimdik ama anket'i 0'lar böyle birşey yaparsam :D O yüzden önümüzdeki anketlere bakalım Sinsi :
Resim
七武海 - トラファルガー・ロー

Zaknaffein_Shimmergloom
Zaknaffein
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Arch (1) Admin (1) Editör (1) Tasarımcı (1)

Mesajgönderen Shiroitora » 18 Tem 2012, 12:18

Mesaj Üst Ayraç
yok farkettiysen kutsal ejderler bir piyon, şey gibi düşün bir ülke vardır. ülkenin simgesi bir kral vardır. her türlü pisliği -ya da iyi şeyleri yapar ama salak olduğu bellidir. bir de arka planda görünmeyen başvezir/baş danışman/başkumandan tarzı kişiler vardır ve ülkeyi aslında onlar yönetir. Abi kutsal ejderler şişman yağ tulumu ellerinde tahta tüfeklerle gezen konuşma özürlüler. bir de şu adamların tipine baksana :A adamlar normal bakarken sanki hakili bakış atıyorlar :A
恋は盲目
君の口づけで目が覚めるの

Sousenshu_Shimmergloom
Shiroitora
-
Çevirmen (1)

Mesajgönderen GhostPirate » 18 Tem 2012, 12:52

Mesaj Üst Ayraç
Kısaca hakili memur diyelim bunlara :) konu derinleştikçe bunlardaki gizemi daha çok merak eder oldum^^
Bunlar bir bölümde oturup savaş lordları hakkında konuşuyorlarda Crocodile yerine kimi getirmeliyiz falan diye
Daha sonra gözüktüklerindede Shaks ve WB nin teması direkt olak bunlara rapor edilmişti.
Kutsal ejderler amiral çağırın demesini biliyorlar ama sorsan amiralin adını bilmezler :p
Resim

[piyuvplay]V7aF--pU9D0[/piyuvplay]

Üye lvl 15
GhostPirate
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto - One Piace - GTO - FairyTail - HunterxHunter - Another
Favori Mangalar: Naruto-One Piece-FairyTail-History's Strongest Disciple Kenichi-Beelzebub

Mesajgönderen 212327 » 18 Tem 2012, 12:59

Mesaj Üst Ayraç
Shiroi Tora yazdı:yok farkettiysen kutsal ejderler bir piyon, şey gibi düşün bir ülke vardır. ülkenin simgesi bir kral vardır. her türlü pisliği -ya da iyi şeyleri yapar ama salak olduğu bellidir. bir de arka planda görünmeyen başvezir/baş danışman/başkumandan tarzı kişiler vardır ve ülkeyi aslında onlar yönetir. Abi kutsal ejderler şişman yağ tulumu ellerinde tahta tüfeklerle gezen konuşma özürlüler. bir de şu adamların tipine baksana :A adamlar normal bakarken sanki hakili bakış atıyorlar :A

Bende Gorousei'yi oluşturan kişilerin boş adam olmadıklarını ve güçlü kişiler olduklarını onları ilk gördüğüm andan itibaren düşünüyorum.Fotoğrafta da görüldüğü bir kaçının vücutlarında yaralar var.O yaralar büyük ihtimal bir dövüş sırasında olduğu kesin.Karizma olalım diye bir taraflarını kesmemişlerdir herhalde.

Ayrıca bu adamlar konuşmaları,duruşları da kutsal ejder ezikleri gibi olmadıklarını gösteriyor.Adamlar eski kabadayılardan :) Güçlü olduklarına inanıyorum.İlerleyen zamanlarda bir bakmşsın, Dragon bunlarla dövüşüyormuş =D

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Hell Butterfly » 18 Tem 2012, 14:35

Mesaj Üst Ayraç
Valla en çok D. İradesini merak ediyorum ama oradaki soruları da D'yi merak ettiğim kadar olmasa da bilmek için kuduruyorum denebilir. :D Özellikle Luffy'nin annesi -Annesi yaşıyor mu? yaşıyorsa neden Luffy'i yalnız bıraktı? Öldüyse niye öldü? O da bir D.'mi? vs.- ve Law'ın neden Luffy'e yardım ettiği kısmı. Birde One Piece'in ne olduğu hakkında aklıma ilk gelenlerden biri de o hasır şapka nedense. Bazı arkadaşlar da One Piece Laboon'un içindeki o küçük ada diyor ama tabi bunlar sadece birer varsayım.
Forever in our hearts.. Portgas D. Ace..

>>My Anime List<<

Üye lvl 1
Hell Butterfly
34%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: FMAB,One Piece,Gintama
Favori Mangalar: One Piece,Naruto,FMA,Death Note

Mesajgönderen İstanbul » 18 Tem 2012, 18:00

Mesaj Üst Ayraç
En çok merak ettiklerim arasında Robin'in aradığı Poneglyph'lerin sırrı, D. İradesi ve bazı karakterlerin geçmişleri var. Dragon, Garp, Roger, Rayleigh. Bir zamanlar Lost izlerken vay be, adamlarda ne hayal gücü var derdik. Her bölüm adamı dumur etmeye yeterdi. Animeler içinde aynı etkiyi hatta mislini yapan One Piece var. Bulmaca gibi, her arcta eksik olan parçalar tamamlanıyor. Bakalım asıl sureti ne zaman göreceğiz, en çok bunu merak ediyorum : )
Resim
İmza için metnad'a çok teşekkürler.^^

Üye lvl 3
İstanbul
8%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Rurouni Kenshin
One Piece
Eyeshield 21
G.T.O
Detective Conan

Mesajgönderen PaarthurnaX » 18 Tem 2012, 19:20

Mesaj Üst Ayraç
Ulan koca forumda pandaman'dan korkan bir ben varım herhalde. Lan tırsıyorum her görmemde niye her yerde çıkıyor lan bu herif. O yüzden kuduruyorum niye koyuyor bunları diye.

Diğer bir konu da "D.nin arzusu" Lan ne D. imiş yaa 2 senedir kudurdum bulamamaktan.

Tolun istersen kafama silah daya ama Gorousei'nin normal insanlar olduğunu kabul etmiyorum. Onlar normalse bende bir amip'im :D :D
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler
Spoiler: Göster/Gizle

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya