Uchiha Itachi Blog

Mesajgönderen Maxpayne53 » 15 Şub 2012, 20:48

Mesaj Üst Ayraç
Resim
Uchiha Itachi Hayranların beğeneceğini umduğum bir blog olduğunu düşünüyorum. artiz:

Zaman geçtikçe genel olarak animedeki gelişmelere göre bilgiler tazelenecektir.

Genel görüşümüz Itachi ölmedi hala içimizde yaşıyor.

Adını anmak istemediğim kardeşinin de tez kellesi vurula.

Blog hala yapım evresindedir, daha da gelişecektir. Varsa hatamız şimdiden affola.

Resmin üzerine tıklayarak bloguma ulaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen Ryuga » 15 Şub 2012, 20:52

Mesaj Üst Ayraç
Çok güzel bir blog olmuş. İçindeki bilgiler de gayet doyurucu. Senden de Itachi blogu beklenirdi yani. =D
Hayırlı olsun blog.

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen direncefe » 15 Şub 2012, 21:10

Mesaj Üst Ayraç
çok güzel bir blog.benim anlamadığım kisame ve itachi jiraiya ile dövüşmekten kaçınmışlardı.sebebi de sanninlerden biri olmasıydı.jiraiya'nın savaşını falan bilmezlerdi isminden korkuyorlardı.ama orochimaru'da sanninken itachi basitçe aşağıladı adamı.nasıl bir çelişki bu anlamadım
Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen Ryuga » 15 Şub 2012, 21:31

Mesaj Üst Ayraç
direncefe yazdı:çok güzel bir blog.benim anlamadığım kisame ve itachi jiraiya ile dövüşmekten kaçınmışlardı.sebebi de sanninlerden biri olmasıydı.jiraiya'nın savaşını falan bilmezlerdi isminden korkuyorlardı.ama orochimaru'da sanninken itachi basitçe aşağıladı adamı.nasıl bir çelişki bu anlamadım

Jiraiya hem sannin'lerden biri, hem de sennin (bilge) O yüzden olmuş olmasın. Sonuçta Jiraiya hem Tsunade'den güçlü hem Orochimaru'dan.
Ayrıca, acaba pain ike Jiraia hakkında konuşmuş mudur ki? O da olabilir bak.

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen Maxpayne53 » 15 Şub 2012, 21:49

Mesaj Üst Ayraç
direncefe yazdı:çok güzel bir blog.benim anlamadığım kisame ve itachi jiraiya ile dövüşmekten kaçınmışlardı.sebebi de sanninlerden biri olmasıydı.jiraiya'nın savaşını falan bilmezlerdi isminden korkuyorlardı.ama orochimaru'da sanninken itachi basitçe aşağıladı adamı.nasıl bir çelişki bu anlamadım

Şimdi Jirai ile dövüşmek istememesinin sebebleri arasında köyü koruyan ninjalardan biri olması, Jiraiya'nın da gücünün büyüklüğünün farkında olması ve dövüşse de yaralanmadan kazanamayacağını düşünmüş olması olabilir. Hem zaten Orada İtachi iki kere Tsukuyomi ve Bir kere de Amaterasu kullanmıştı. Bedeni baya halsiz düşmüş ve geri çekilmişti. Chakrası az olduğu için Mangekyou sharingan da baya chakra tükettiği için çok çabuk yoruluyordu Itachi.

Orochimaruyla dövüşüne gelirsek. Itachi'nin genjutsu teknikleri normal bir ninjanın kat kat üzerindedir. Tsukuyomi Kullanmadan yaptığı genjutsuları bile karşısındaki kişiyi psikolojik olarak çökertmeyi başarabiliyor. Çok uzaktan bile sadece bakarak kişileri genjutsu altına alabilen bir ninja Itachi. Hem zaten bir kere genjutsu'ya yakalandın mı hele ki itachi gibi birinin genjutsu'suna, kurtulmak bildiğiniz gibi imkansıza yakın. Genjutsuya yakalan kişilerden mesela pain bile kurtulamadı. Naruto bile itachinin genjutsu'suna yakalandı arkadaşları olmasaydı oda kurtulamazdı.

Sonuç olarak Orochimaru, Jiraiya ve Tsunade'ye Sannin lakabını veren Hanzou idi. Hanzou'da bir insan evladı. Ve üçü birlikte dövüşerek yenemiyordu onu.

Itachi'nin sahip olduğu güç ortada. Oda sıradan bir ninjanın çok çok üstünde kapasitede biri.
Resim

There are rules you know.

Maxpayne53_Shimmergloom
Maxpayne53
-
Kullanıcı avatarı
Çevirmen (1) Admin (1) Radyo DJ (1)

Mesajgönderen alucard » 15 Şub 2012, 21:51

Mesaj Üst Ayraç
Gercekten cok güzel bir blog Sinsi :
İtachi Üstad ! o_o mutlu:
Resim

Uzun bir süre yokum sayanora..

Üye lvl 22
alucard
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach-Naruto Shippuden-One Piece-Death Note-Hellsing-Kaichou wa Maid-Sama!
Favori Mangalar: Naruto

Mesajgönderen direncefe » 15 Şub 2012, 22:05

Mesaj Üst Ayraç
sennin'se sennin.orochimaru'yu yenememiş zamanında adam.pain jiraiya'nın senninliğini ne biliyorduki anlatsın adama.sanninler arasında güç farkı varsa çok az bi fark vardır.maxpayne53 dediklerin mantıklı
En son direncefe tarafından 17 Şub 2012, 23:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen GhostPirate » 16 Şub 2012, 08:26

Mesaj Üst Ayraç
güzel blog olmuş itachi ile ilgili herşey var :)
Resim

[piyuvplay]V7aF--pU9D0[/piyuvplay]

Üye lvl 15
GhostPirate
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto - One Piace - GTO - FairyTail - HunterxHunter - Another
Favori Mangalar: Naruto-One Piece-FairyTail-History's Strongest Disciple Kenichi-Beelzebub

Sonraki

Dön Anime Blogları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub