One Piece'in Yeni Filmi 'Z' Aralıkta Vizyonda

Mesajgönderen 212327 » 19 Kas 2012, 21:12

Mesaj Üst Ayraç
Ginpachi-Sensei yazdı:bu one piece bi harika dostuum :oleyo: bu arada z yi seslendiren kişi jirayayı seslendirenle aynı lalalala

Jirayanın da sesini özlemştim :)

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Jupiterian » 21 Kas 2012, 19:00

Mesaj Üst Ayraç
Filmin öngösterimine giden birisi sayesinde filmi seyretmiş kadar oldum. Tabii burada spoiler vermeceğim. Ama şunu söyleyebilirm ki tartışmasız en iyi OP filmi olacak. Bir defa konusu mükemmel. Korsanlar çağına son vermek isteyen bir Amiral'in hikayesi anlatılıyor. Şöyle ki Amiral rütbesine kadar yükselmiş biri bile OP aleminde neler döndüğünün farkında bile değilmiş. Tabii bunda "Kayp Yüzyıl"ın Dünya Hükümeti tarafından araştırılmasının önlenmesinin rolü büyük ama en azından Amiral olmuş birinin iyi kötü birşeylerin farkında olmasını bekliyordum. Demek o bile mümkün değilmiş. Tahminim denizciler arasında "Kayıp Yüzyıl"ı bilenler Filo Amiral rütbesine ulaşmış kişler (Kong, Sengoku, Sakazuki) olmalıdır.
Jupiterian
-

Mesajgönderen katana » 21 Kas 2012, 19:46

Mesaj Üst Ayraç
Jupiterian yazdı:Filmin öngösterimine giden birisi sayesinde filmi seyretmiş kadar oldum. Tabii burada spoiler vermeceğim. Ama şunu söyleyebilirm ki tartışmasız en iyi OP filmi olacak. Bir defa konusu mükemmel. Korsanlar çağına son vermek isteyen bir Amiral'in hikayesi anlatılıyor. Şöyle ki Amiral rütbesine kadar yükselmiş biri bile OP aleminde neler döndüğünün farkında bile değilmiş. Tabii bunda "Kayp Yüzyıl"ın Dünya Hükümeti tarafından araştırılmasının önlenmesinin rolü büyük ama en azından Amiral olmuş birinin iyi kötü birşeylerin farkında olmasını bekliyordum. Demek o bile mümkün değilmiş. Tahminim denizciler arasında "Kayıp Yüzyıl"ı bilenler Filo Amiral rütbesine ulaşmış kişler (Kong, Sengoku, Sakazuki) olmalıdır.

hocam zaten ben one piece kadar konu derinliği ve mantığı olan bir anime ve manga daha görmedim 3 büyükler arasında bile ne naruto ne bleach one piece kadar konu derinliğine sahiptir bu da oda sensei'nin nasıl zeki bir insan olduğuna gösteriyo sanki öyle bir dünya varmışçasına hissettiriyo izleyene ve okuyana hikayenin daha yarısının bile bitmediğini açıkladığını okumuştum bir röportajında daha nice gizemler nice güzel açıklamalar bekliyo kimbilir bizleri beni OP'de en çok korkutan olay bu kadar büyük bir olay örgüsünün sonunda bunun kadar büyük bir hayal kırıklığına uğramaktır herhalde neyse Z'ye gelirsek strong world'ü bile geçeceğini en iyi op filmi olacağını zaten duyurmuşlardı. Valla film hakkında bildiklerini özel mesaj at diycem ama filmi izlemek ve o heycanı yaşamak istiyorum... :W
Resim

[piyuvplay]zj6zcF0c76U[/piyuvplay]

YAŞAM KİBAR ÖLÜMDÜR.İNANÇ YIKIMIN HASTALIKLI SONUCUDUR.
VE HEPSİNİN ORTASINDAKİ KAYNAK YALANDIR.

Üye lvl 4
katana
28%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: ONE PİECE-BLEACH-NARUTO-DEATH NOTE-DEATMAN WONDERLAND-HİGH SCHOOL DXD
Favori Mangalar: GAMARAN-BLEACH-HİSTORYS DİCİPLİNE KENİCHİ-KATEKYO HİTMAN REBORN

Mesajgönderen direncefe » 11 Ara 2012, 16:26

Mesaj Üst Ayraç
Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen 212327 » 11 Ara 2012, 22:24

Mesaj Üst Ayraç
İyice sabırsızlanıyorum be mutlu: mutlu: Çabuk gelsin şu günler mutlu:

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen direncefe » 02 Oca 2013, 17:01

Mesaj Üst Ayraç
Sinema çekimi 5 part düşmüş Sinsi :

Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen 212327 » 02 Oca 2013, 17:56

Mesaj Üst Ayraç
Vayyyyyyy :parla: Çok iyi film olmuş goodjob Başlarına baktım Kizaruyla olan dövüş iyidi be :) Gerisine bakmayacağım.Yüksek kalitede izlemek istiyorum :) Paylaşım için teşekkürler banzai:

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Önceki

Dön Anime Dünyasından Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter