Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Pc

Mesajgönderen Lordfire » 08 Tem 2013, 20:45

Mesaj Üst Ayraç
PC'ler özellik olarak PS yada XBox ların ilerisinde. Ama sony ile microsoft millet PS yada XBox alsın diye sanki öyle değilmiş gibi yapıyor ve anlaşmalı olduğu oyun firmalarından da aynısını yapmasını istiyor. Crysis 3'ün sadece PC ye çıkmasının sebebi de diğer konsolların yetersiz olması zaten. Yani oyunu oynamak o kadar masraflı olmayacak aslında.
Kontroller konusunda haklı olabilirsin belki ama ben Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen oyununu gayet klavyede oynuyorum ve biraz alıştıktan sonra çok da sıkıntı olmuyor. Kaldı ki bir gamepad de o kadar pahalı bir şey değil. Eğer oyunu klavyede oynamak istemiyorsan 20-30 tlye kablolu düzgün bir gamepad bulur oynarsın.

Ayrıca sen zannediyor musun ki bu MK ve SF'yi millet klavye ile oynuyor -_-
Gerçek SF ve MK oyuncuları arcade stick ile oynar. Benim gibi amatörler de gamepad kullanır.
Resim
[piyuvplay]wE6jzP2FLIU[/piyuvplay]

Lordfire_Shimmergloom
Lordfire
-
K-Timer (1)

Mesajgönderen Gorilla13 » 08 Tem 2013, 23:39

Mesaj Üst Ayraç
Lordfire yazdı:PC'ler özellik olarak PS yada XBox ların ilerisinde. Ama sony ile microsoft millet PS yada XBox alsın diye sanki öyle değilmiş gibi yapıyor ve anlaşmalı olduğu oyun firmalarından da aynısını yapmasını istiyor. Crysis 3'ün sadece PC ye çıkmasının sebebi de diğer konsolların yetersiz olması zaten. Yani oyunu oynamak o kadar masraflı olmayacak aslında.
Kontroller konusunda haklı olabilirsin belki ama ben Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen oyununu gayet klavyede oynuyorum ve biraz alıştıktan sonra çok da sıkıntı olmuyor. Kaldı ki bir gamepad de o kadar pahalı bir şey değil. Eğer oyunu klavyede oynamak istemiyorsan 20-30 tlye kablolu düzgün bir gamepad bulur oynarsın.

Ayrıca sen zannediyor musun ki bu MK ve SF'yi millet klavye ile oynuyor -_-
Gerçek SF ve MK oyuncuları arcade stick ile oynar. Benim gibi amatörler de gamepad kullanır.

Abi Nuns serisi Gekitou'ya benzemez bak kamera açısından :D Sen oyna bir ne anlatmak istediğimi anlicaksın.Ama hala ps ve xbox'un bazı oyunlarının PC'ye çıkması taraftarı değilim :W
Ey b0ss

Sousenshu_Shimmergloom
Gorilla13
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Çok
Favori Mangalar: Çok
Encoder (1)

Mesajgönderen Lordfire » 08 Tem 2013, 23:45

Mesaj Üst Ayraç
Her oyun PC ye çıkmalı. Kahrolsun konsollar wahahaha

Red Dead Redemption adında bir oyun vardı mesela. GTA'nın vahşi batıda geçen versiyonu gibi bir şey düşün. Yine Rockstar oyunu. Oyun tam klavye-mouse oyunuyken PC ye çıkartmadılar güzelim oyunu dep2:
Resim

Lordfire_Shimmergloom
Lordfire
-
K-Timer (1)

Mesajgönderen Shiroitora » 09 Tem 2013, 00:40

Mesaj Üst Ayraç
aynen ben de konsollardan nefret ediyorum. çok saçma sistemleri var ve kontrol etmesi ölüm -._.-
恋は盲目
君の口づけで目が覚めるの

Sousenshu_Shimmergloom
Shiroitora
-
Çevirmen (1)

Mesajgönderen Gorilla13 » 09 Tem 2013, 01:08

Mesaj Üst Ayraç
Shiroi Tora yazdı:aynen ben de konsollardan nefret ediyorum. çok saçma sistemleri var ve kontrol etmesi ölüm -._.-

Nuns 3'ü asıl PC de kontrol etmesi ölüm olacak :W
Ey b0ss

Sousenshu_Shimmergloom
Gorilla13
-
Kullanıcı avatarı
Encoder (1)

Mesajgönderen Lordfire » 09 Tem 2013, 01:35

Mesaj Üst Ayraç
Ne savundun konsolları. Sony para mı veriyor sana -_-
Kontroller dandik olursa da gamepad alırız
Resim

Lordfire_Shimmergloom
Lordfire
-
K-Timer (1)

Mesajgönderen Shiroitora » 09 Tem 2013, 08:49

Mesaj Üst Ayraç
biraz arkadaşın xbox ını oynadım. konsolların kendine göre güzel yanları var ama pc kadar hakim olamıyorsun konsola. aynı tuştan 1000 tane hareket çıkacak ve sen tutturmaya çalışacan...
恋は盲目
君の口づけで目が覚めるの

Sousenshu_Shimmergloom
Shiroitora
-
Çevirmen (1)

Mesajgönderen Gorilla13 » 09 Tem 2013, 11:13

Mesaj Üst Ayraç
Shiroi Tora yazdı:biraz arkadaşın xbox ını oynadım. konsolların kendine göre güzel yanları var ama pc kadar hakim olamıyorsun konsola. aynı tuştan 1000 tane hareket çıkacak ve sen tutturmaya çalışacan...

Böle düşünüyosan olmaz abi.İşin olayı bu zaten.Sen PC'de oynarken klavyenin tuşlarının hepsini mi kullanıyosun sanki :W Birde oyundan oyuna fark var tabi :W Bazı oyunlar çıkmamalı PC'ye.Daha önce de dedim şimdi de diyorum :W Biraz PC'den farkı olsun konsolların :W Bu tür oyunlarda zaten konsollarda oynanması daha kolay PC'ye göre. :W
Ey b0ss

Sousenshu_Shimmergloom
Gorilla13
-
Kullanıcı avatarı
Encoder (1)

ÖncekiSonraki

Dön Bilgisayar & Konsol Oyunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir