İmza Dersi - 1

Mesajgönderen Luffy Cross » 17 Ara 2011, 11:21

Mesaj Üst Ayraç
Tolun'un ısrarları üzerine ( hö ne ısrarı dicek şimdi kesin neyse haha ) basit bi imza dersi hazırliyim dedim. İmzadaki en sevdiğim olayı yani smudge kullanmayı anlattım yada anlatmaya çalıştım. İnşallah beğenirsiniz eğer yapamadığınız kısımlar olursa bu konu altındada sorabilirsiniz ekstra resimlerle anlatmaya çalışırım o_o

Resim

DATTEBAYO!
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Luffy Cross
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece - D. Gray Man - Naruto - FMA
Favori Mangalar: One Piece - D. Gray Man - Naruto - FMA
SouSenshu (1)

Mesajgönderen BaTToSaY » 17 Ara 2011, 12:20

Mesaj Üst Ayraç
Hehehe bu olayı sanırım ben önermiştim :) Yarışmada demiştim bi imza rehberi olsa da bizde bişeyler yapabilsek diye :) Neyse çok teşekkürler baya da basit bir anlatım olmuş ama :) Hani imza hakkında hiçbirşey bilmeyen biri için mesela benim gibi biri için :) En baştan anlatabilirmisin acaba mesela hangi programı kullanacağız sonra programı direk yükler yüklemez kullanabilirmiyiz yoksa yükledikten sonra yapmamız gereken şeyler varmı? Bunlar hakkkında da kısa bir bilgi verebilirmisin acaba? Şimdi muhtemelen içinden bu adamda hiçbişey bilmiyormuş diye geçecektir ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp deyip sıvışayım =D Şimdiden teşekkürler cevap için o_o
[piyuvplay]eIGmsuV_MEU[/piyuvplay]

[piyuvplay]Uee5Xnh_lC8[/piyuvplay]

Üye lvl 12
BaTToSaY
54%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Code Geass,Naruto,Bleach,Shana,FMA
Favori Mangalar: Defense Devil,Ai Kora,Liar Game

Mesajgönderen Alphonsoe » 17 Ara 2011, 13:26

Mesaj Üst Ayraç
Ellerine sağlık Rahman artiz:

Sousenshu_Shimmergloom
Alphonsoe
-
SouSenshu (1)

Mesajgönderen alucard » 17 Ara 2011, 13:36

Mesaj Üst Ayraç
Teşekkürler.Ellerine sağlık goodjob
Resim

Uzun bir süre yokum sayanora..

Üye lvl 22
alucard
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach-Naruto Shippuden-One Piece-Death Note-Hellsing-Kaichou wa Maid-Sama!
Favori Mangalar: Naruto

Mesajgönderen Zaknaffein » 17 Ara 2011, 21:05

Mesaj Üst Ayraç
Hö, ne ısrarı? =D

Şaka bir yana eline sağlık doktor. İmza dersi hazırlayabilecek, elinde bilgisi ve imkanı olan herkes hazırlasın derim. Üşenmeyin Sinsi : Bilginizi bizimle (site ile) paylaşın goodjob
Resim
七武海 - トラファルガー・ロー

Zaknaffein_Shimmergloom
Zaknaffein
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Arch (1) Admin (1) Editör (1) Tasarımcı (1)

Mesajgönderen metalsimyaci » 17 Ara 2011, 21:41

Mesaj Üst Ayraç
banzai: ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş...devamını bekliyoruz ama öyle bir dersle biz acemilerden kurtulamazsın .... =D

Üye lvl 1
metalsimyaci
2%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: one piece, one outs, broken blade, death note,dgrayman
Favori Mangalar: onepiece, the breaker, dgrayman

Mesajgönderen VaSto LoRde » 17 Ara 2011, 22:38

Mesaj Üst Ayraç
Ders için teşekkürler devamını bekliyoruz ^^
Resim

Üye lvl 17
VaSto LoRde
62%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Bleach - Beelzebub - Fairy Tail

Mesajgönderen Luffy Cross » 17 Ara 2011, 23:12

Mesaj Üst Ayraç
BaTToSaY yazdı:Hehehe bu olayı sanırım ben önermiştim :) Yarışmada demiştim bi imza rehberi olsa da bizde bişeyler yapabilsek diye :) Neyse çok teşekkürler baya da basit bir anlatım olmuş ama :) Hani imza hakkında hiçbirşey bilmeyen biri için mesela benim gibi biri için :) En baştan anlatabilirmisin acaba mesela hangi programı kullanacağız sonra programı direk yükler yüklemez kullanabilirmiyiz yoksa yükledikten sonra yapmamız gereken şeyler varmı? Bunlar hakkkında da kısa bir bilgi verebilirmisin acaba? Şimdi muhtemelen içinden bu adamda hiçbişey bilmiyormuş diye geçecektir ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp deyip sıvışayım =D Şimdiden teşekkürler cevap için o_o

ben photoshop bilgisi olupta imza yapımında yol arayanlar için hazırladım bu bilgiyi en önce adobe photoshop programını indirmen gerekli biraz kurcalayarak ve internetten arayarak bulabilirsin bilgileri biraz bilgi edindikten sonrada imza dersine bakarak imzalar yapabilirsin tabi önemli olan ezbere değilde mantığını anlayıp yapabilmek tabi illa benimkinin aynısını yapmayabilirsiniz ekstra şeylerde ekleyebilirsiniz imzanıza, imza yaparken anlamadığınız yerleride bu konu başlığı altında sorabilirsiniz banzai:
DATTEBAYO!
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Luffy Cross
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece - D. Gray Man - Naruto - FMA
Favori Mangalar: One Piece - D. Gray Man - Naruto - FMA
SouSenshu (1)

Sonraki

Dön Photoshop Dersleri

Kimler çevrimiçi