Myanimelist Forum plugini

Mesajgönderen Odoakr » 19 Haz 2012, 19:08

Mesaj Üst Ayraç
Siz yanlış anlıyorsanız ben ne yapayım Tolun her olumsuz mesajımda sanki küfür etmişim gibi tepki veriyorsunuz! Plugini yapan eleman birşey demezken size ne oluyor! Zamanında hiçbir çıkarım olmamasına rağmen işlerinizi kötülediği için sert çıktığım bir gerzek için bana uyarı verende sizsiniz! Şimdi bu yaptığınız iki yüzlülük olmuyorda ne oluyor? Plugini yapan eleman (hak sahibi) birşey demezken size ne oluyor!
Resim
İmza ve avatar için metnadz a çok teşekkürler!

Spoiler: Göster/Gizle

Banned
Odoakr
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, NS, Fairy Tail, Naruto SD, Dragon Ball, Hellsing, KHR

Mesajgönderen Zaknaffein » 19 Haz 2012, 20:17

Mesaj Üst Ayraç
İyi de bizim amacımız seni küstürmek değil ki. Senin yazdığın tarz yanlış sadece. Her defasında da bunu diyoruz zaten. Biri sana kalkıp yaptığın paylaşım kötü niye paylaşıyosun böyle gereksiz şeyler derse seni de savunuruz. Artık forum içinde sana fazla mı tepki gösteriyoruz napıyoruz bilmiyorum ama anlamadığım bir sebepten ötürü bana kızıyo gibisin :D Dediğim gibi amacımız seni küstürmek değil, ayrıca yaptığın paylaşımları da beyeniyorum. Ama biri bişey paylaşırken de üreten kişiye böyle yazmamalısın. Şevk kırıyor. Kendi savunmamış veya daha mesajı görmemiş bile olabilir ya da yetkili biri mesaja yorum bıraktığı için kendi yorum yapma gereği duymamışta olabilir. Bu bizim savunmamamızı gerektirmez. Sende yarın birgün böyle paylaşım yaparsan ve biri sana kalkıp böyle derse tavrımız aynı olacak.

Ayrıca haksızlığa uğradığınızı düşünüyosanız ö.m atın. Bir yerde yaptığımız bir yanlışımızı görüyorsan ö.m atın. Yöneticilere moderatörlere ulaşmaktan bu kadar çekinmeyin. Kaçkere bana ö.m attın da cevapsız bıraktım. Ö.m'i kim atarsa atsın elimden, bilgimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sitemini toplayıp toplayıp mesajlarda belirtmene gerek yok. Düşünceni paylaşki bizde bilelim. Bu şekilde sinirini bi hamlede çıkartınca her iki taraf içinde geri dönülmeyecek yerlere gelebilir konu, konu kapandığında. Bu yüzden parça parça gördükçe ö.m ile ulaşki, konu bu noktalara gelmesin. Belki de ayların birikimini tek mesajda çıkartma.
Resim
七武海 - トラファルガー・ロー

Zaknaffein_Shimmergloom
Zaknaffein
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece
Arch (1) Admin (1) Editör (1) Tasarımcı (1)

Mesajgönderen Ryuga » 19 Haz 2012, 20:42

Mesaj Üst Ayraç
Odoakr yazdı:
Byrm yazdı:
Odoakr yazdı:Bence tamamen gereksiz birşey...

Gereksizse kullanma.
Ve de, burda yapılanlar arasından gerekli olan bir şey söyleyebilir misin? Anime izlemek gerekli mi? Çeviri, fansub yapmak gerekli mi? Bu forum gerekli mi?

Niye bu kadar kızdın anlamış değilim. Sadece görüşümü belirttim illa olumlu olmak zorundamı! Ben biliyorum sizin derdiniz ne benle, hep birşeyler istediğim için forumdaki yanlışları eksiklikleri görüp sizi çalıştırdığım için sevmiyorsunuz beni! Tamamen gösteriş amaçlı kullanıcıların bir işine yaramayan "statü ikonları" yapmak kolay ama bir teşekkür butonu eklemek zor dimi Bayram!

post18963.html#p18963
Benim seninle bir derdim yok, onu belirteyim. Kim olsa aynı tepkiyi verirdim. -_-

Edit: O verilen uyarı yerinde bir uyarıydı. Ne amaçla olursa olsun diğer üyelere hakaret etmemelisin. -_-

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Seirei no Moribito, GiTS, FMA: B
Favori Mangalar: Claymore, Kingdom, One Piece
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen emba » 19 Haz 2012, 20:48

Mesaj Üst Ayraç
Byrm yazdı:Eline sağlık emba.
Biraz geniş düşününce bu eklentinin ne çok yönlü olabileceği geliyor gözümün önüne. goodjob

Evet amacım zaten ilerisi için altyapıyı oturtmak. İşten kafamı kaldırabilsem çok daha iyi olacak.

Odoakr sana zaten cevap verilmiş diye mesaj yazmadım. Kimseyi beğenmesi için zorlayamam. ama kurduğun cümle tipi yanlışdı. Bu yüzden de uyaran olmuş. dedikleri gibi iştah kırıcı bir cümle. En azından şundan dolayı ben kullanmam falan desen anlarız da direk bune boşuna uğraşmıssın der gibi olmuş. Neyse bu mesajı sadece hak sahibi cevap vermemiş demişsin ondan yazdım. Fazlada tartışılacak bir konu değil. Bence anime için yapılmış en ufak işe bile gereksiz denmez. anime için olması yeterli. :)
Resim

Üye lvl 1
emba
84%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Darkcry » 20 Haz 2012, 00:54

Mesaj Üst Ayraç
goodjob Şahsen MyAnimeList kullanmıyorum ama ellerine sağlık. goodjob
Resim

İmza için Zaknaffein'e teşekkür ederim.

Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Darkcry
-
Favori Animeler: Naruto, One Piece, Bleach
Radyo DJ (1)

Mesajgönderen PaarthurnaX » 03 Tem 2012, 09:55

Mesaj Üst Ayraç
Eklenti fena da olmamış hani. Hoş duruyor fakat ben MAL sevmiyorum. Üyeliğimi de silmiştim. Keşke bunun AniDB versiyonu olsa. Neyse ellerine sağlık yine de :)
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya
KHR!
Favori Mangalar: One Piece
Naruto
Bleach
Vindland Saga
Sensei no Bulge
KHR!
Encoder (1) Moderatör (1)

Mesajgönderen emba » 04 Tem 2012, 11:30

Mesaj Üst Ayraç
İlerde belki anidb eklenebilir.

(Ama uğraşı isteyen birşey. Bu pluginin çalışması için Sadece liste bilgisi almak yetmiyor. Birde konuları tek tek myanimelistte hangi animelere karşılık geliyor kendi sitemde giriyorum. ordan çapraz karşılaştırma yapıp gösteriyorum. Bu işlemlerin anidb için de tekrar yapılması gerekir. Anidb sayfasına girince mal adresi gözüküyor ama tersi için de bir işlem yok sanırım. o olsa en azından programla eşitlettirebilirdim.)
Resim

Üye lvl 1
emba
84%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen PaarthurnaX » 04 Tem 2012, 15:54

Mesaj Üst Ayraç
Tahmin edebiliyorum zaten epey uğraş istediğini. Umarım bir gün yaparsın. MAL çok ıssız kalıyor benim için. Neyse haberini bekliyor olacam :)
Resim
İmza için Zaknaffein'e Teşekkürler

Davut5858_Shimmergloom
PaarthurnaX
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: DragonBall
One Piece
Naruto
Code Geass
Saint Seiya