Merhaba herkese :)

Mesajgönderen Stewlyn » 02 Kas 2014, 23:21

Mesaj Üst Ayraç
Herkese Merhaba! lalalala
Adım Cansu, 18 yaşındayım. Memleketim Antalya fakat Ankara'da yaşıyorum şuan. Dil öğrencisiyim, YGS'ye hazırlanıyorum. Hedefim tabii ki Japon Dili ve Edebiyatı! mutlu: (Hayırlısıyla inşallah kazanacağım.) Ortaokul 7'nci sınıftan beri anime izliyorum, manga okuyorum. Daha sonra biraz oyunlara sardığım için izlemeyi bırakmıştım. Knight Online, C9, NeverWinter, LoL(Hala oynuyorum), Dota2 gibi online oyunlara bulaştım. Bunların dışında, COD, DMC, Battlefield, Tomb Raider v.s pek çok oyuna sardım, ayrıca Playstation 4 hastasıyım aman tanrım, GTA V'in çıkmasını heyecanla bekliyorum. o_o Bu geçen 4 yıl civarında anime ortamından kopunca, malum anime muhabbeti yapacak, kaynatacak anime izleyen kimse kalmadı. Bir kaç tane foruma üye oldum. Soutensubs'u uzun zamandır biliyordum, hatta daha site açılmadan önce falan, kısmet bugüneymiş üye olmak için. goodjob (Görürseniz şaşırmayın bu kız her yere konu açmış falan diye.. =D )

Anime ve Manga listem;
http://myanimelist.net/animelist/Stewlyn
http://myanimelist.net/mangalist/Stewlyn

Böyle konuşkan, oyun hastası, içinde delilik barından biriyimdir. Memnun oldum şimdiden~ o_o
Resim

Üye lvl 1
Stewlyn
6%

Mesajgönderen Ryuga » 03 Kas 2014, 00:52

Mesaj Üst Ayraç
Hoş geldin Cansu.
Uzun zamandır izlemene rağmen biraz az seri izlemişsin. Sanırım bunda oyunların payı büyük. Yeni seri önerileri istersen her zaman sorabilirsin. Umarım güzel vakit geçirirsin forumda. goodjob
Bu arada, MAL'dan arkadaşlık isteği de gönderdim.
Ryuga a.k.a Byrm
myanimelist »»
| Twitter »»
Resim

Byrm_Shimmergloom
Ryuga
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: One Piece, Berserk, Steins;Gate, FMA 2
Favori Mangalar: One Piece, Claymore, Berserk
Çevirmen (1) Arch (1) Admin (1) Webmaster (1)

Mesajgönderen Stewlyn » 03 Kas 2014, 01:29

Mesaj Üst Ayraç
Ryuga yazdı:Hoş geldin Cansu.
Uzun zamandır izlemene rağmen biraz az seri izlemişsin. Sanırım bunda oyunların payı büyük. Yeni seri önerileri istersen her zaman sorabilirsin. Umarım güzel vakit geçirirsin forumda. goodjob
Bu arada, MAL'dan arkadaşlık isteği de gönderdim.

Hoşbuldum. Evet, biraz oyun sevdamdan animelerden uzak kaldım. dep2: Shounen dışında her türlü anime önerisine açığımdır. (Hatta şöyle 2013-2014 sezonu anime olursa tadından yenmez. =D ) Kabul ettim isteği de. :)
Resim

Üye lvl 1
Stewlyn
6%

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub