En Sevdiğiniz Anime ve Manga Replikleri

Mesajgönderen Plüton » 12 Nis 2012, 19:04

Mesaj Üst Ayraç
Tekniğinin adı neydi? Doğal Dalgalı Saç Tekniği mi? (Gintoki) adam en ciddi sahnelerde bile bi yolunu buluo ya :D
Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Plüton
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Jojo's BA, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop, Hellsing Ultimate ve Pokemon
Favori Mangalar: Jojo's Bizarre Adventure, Berserk, Vagabond
Çevirmen (1)

Mesajgönderen elovitnas » 12 Nis 2012, 20:47

Mesaj Üst Ayraç
Hazır animesi de bitti biraz Bleach'i yad edelim değil mi :D

Renji-Byakuya savaşından iki replik paylaşıcam

Spoiler: Göster/Gizle

Sousenshu_Shimmergloom
elovitnas
-
Kullanıcı avatarı
Radyo DJ (1)

Mesajgönderen Squaw » 13 Nis 2012, 13:24

Mesaj Üst Ayraç
Rurouni Kenshin:
Aslında bir replik değil ama Watsuki Sensei'nin yapımda yer alan dişi bir karakteri açıklarkenki sözüydü.Çok bilinen bir sözdür ama Sensei o karakteri yaratırken nasıl bir esinlenme yaşadığından bahsetmiş.Öyle ki mangaların çoğunda ''Free'' olarak geçen bu sohbet kısmını çok seviyorum. Üstad'lar akıllarına gelen birçok şeyi okuyucusuyla paylaşıyor.

Özet olarak da Watsuki Sensei o karaktere ait ayırdığı bu sohbet kısmında şunları dile getirmişti; Shishio karakterinin yanında yaratacağı dişinin nasıl bir tasarımda olacağını düşünürken fark ettiği bir cümleyi baz almış.''Shishio kötüyse eğer onun kadını da buna eş değer bir tasarıma sahip olmalı'' diyordu ve onu yaratırken de aklında tuttuğu şey şuymuş;''Seksi kadınlar,kötü erkeklerin yanında olur'' (Bir nevi ''seksi kadınlar kötü erkekleri seçer/sever'' oluyor. :D)

Hanasakeru Seishounen

-Yüzünü hatırlayacağım,o şeytani yüzünü unutmayacağım.
Li Ren: Ben şeytan değilim. Sadece kulağına fısıldadım.Kalbinin içindeki 'aç gözlülük' adındaki şeytanla kouştum.
-Aptal. Bir şeytanın yaptığı da budur

Bir tane de Let Dai isimli Manhwa'dan (Kore mangası) bir cümle eklemek istiyorum.Hatta girişe göz attğımda beni mangaya saplayan cümleydi diyebilirim.
-Tüm bu yaftalar şiddetten başka bir şey değildi.Günahkar kanatlar yeryüzüne inmiş melek Lucfier'den alınmıştı.

Kapanışı da One Piece ile yapalım. :)
Ussop'un tanıtıldığı kısımdı.Kasabayı korsanlar basmak üzereydi ve dörtlümüz korsanlarla yapacakları mücadele için konuşuyorlardı, sonra Ussop döndü üçlüye sordu;
-Sizler napabilirsiniz ki?

Zoro:
-Keserim.
Luffy:
-Uzarım.
Nami:
-Çalarım.

Üçlümüzün,dönüp de Ussop'a napabileceğini soruşuyla cevap geldi;
-Saklanırım.

Üye lvl 1
Squaw
90%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Rose of Versailles ve Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen.
Favori Mangalar: Rurouni Kenshin,Fruits Basket ve Nana.

Mesajgönderen 212327 » 15 Nis 2012, 03:49

Mesaj Üst Ayraç
Tam da Kakashi'yle sonunda arkadaş oluyorken ve Rin'e de olan hislerimi daha söylememişken ...
Keşke herkesle biraz daha vakit geçirebilseydim!!! Obito/Naruto Shippuden :agla3:

Üye lvl 30
212327
-
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Plüton » 26 Nis 2012, 14:24

Mesaj Üst Ayraç
Emiya Kiritsugu - Fate Zero Bölüm 16

Resim

Sousenshu_Shimmergloom
Plüton
-
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Jojo's BA, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop, Hellsing Ultimate ve Pokemon
Favori Mangalar: Jojo's Bizarre Adventure, Berserk, Vagabond
Çevirmen (1)

Mesajgönderen pesimiststyla » 06 May 2012, 16:16

Mesaj Üst Ayraç
Naruto Shippuuden Nagato konuşma Bölüm 175
Savaşta iki taraf da yaralanma, acı ve ölümle karşılaşır. Değer verdiğimiz birisinin ölümünü kabul edemeyerek ölmesine imkan yok diye kendimizi inandırırız. Özellikle savaştan haberi olmayan sizin nesliniz için bu, böyledir. Ölüme bir anlam yüklemeye çalışırsınız ama karşınıza çıkan tek şey acı ile nasıl dindireceğinizi bilemediğiniz nefrettir.
Boşa giden hayatlar sonsuz bir nefret ve iyileşmeyen acılar. Savaş böyle bir şeydir.

Üye lvl 2
pesimiststyla
12%
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen direncefe » 06 May 2012, 16:23

Mesaj Üst Ayraç
Ichimaru: ...Bu şey reiatsu düzleminden çok hakikat düzleminde işlev gören,doğanın karşı konulamaz bir kanunu değil mi?Reiatsu ile ona birşey yapamayız
Aizen: Doğanın kanunları,o kanunlar olmadan yaşayamayanlar için vardır.Artık gidelim mi?Doğanın kanunlarının anlamını yitirdiği yere...

Ve Koutotsu'yu yok eder
Resim
Resim
[piyuvplay]2KUdGzNwBPs[/piyuvplay]

Üye lvl 11
direncefe
80%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: NANA
Favori Mangalar: Bleach

Mesajgönderen Nel » 12 May 2012, 12:47

Mesaj Üst Ayraç
Şey sanırım Ikari Shinji'nin iç zımbırtısı söylüyordu ya da ^^' hatırlamıyorum unuttum *halbuki daha dün izledim ^^'*

Biri her zaman iki şeyin birleşmesinden oluşur. Kendini gözlemleyen ve gözlemlenen. Açıklamak için senin aklındaki Ikari Shinji sadece bir tane. Ama Katsuragi Misato'nun aklındaki Ikari Shinji var, Soryu Asuka Langley'nin aklındaki Ikari Shinji, Ayanami Rei'nin aklındaki Ikari Shinji, Ikari Gendou'nun aklındaki Ikari Shinji. Bütün hepsi farklı Ikari Shinjiler ama hepsi de doğru Ikari Shinji. Senin asıl korktuğun diğerlerinin aklında olan Ikari Shinji..

-Neon Genesis Evangelion

Üye lvl 1
Nel
22%
Kullanıcı avatarı
Favori Animeler: Naruto, OP, KHR, Bleach, Higurashi, Gintama, NGE, CG, FT, TB, KS, PH
Favori Mangalar: Goth, Ibitsu, KHR, Naruto, Bleach, OP, FT

ÖncekiSonraki

Dön Anime Genel Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir
  • anime mangatr
  • Splitter
  • animewebtr
  • Splitter
  • Peace Fansub